RGM group і СНАУ: підписали меморандум про співпрацю

На дорожньому форумі «Велике будівництво. Дороги» зібралися освітяни, бізнес та влада, щоб обговорити реалізацію програми Президента України та розвиток дорожнього будівництва на Сумщині. Компанія RGM group не раз реалізовувала найбільші будівельні дорожні проєкти на Сумщини і тепер долучається до підготовки спеціалістів дорожньої сфери. 

Навчання нових спеціалістів відбуватиметься на базі Сумського національного аграрного університету. На форумі ректор СНАУ Володимир Ладика анонсував нову освітню програму «Автомобільні дороги та транспортні споруди». Щоб закріпити домовленості, представники RGM group і СНАУ підписали меморандум про співпрацю.

 «Щороку збільшується державне фінансування на будівництво доріг на Сумщині і ми зацікавлені у нових кадрах. В планах залучення спеціалістів та техніки RGM group для навчання студентів СНАУ. А згодом на базі університету ми плануємо відкрити курси для підвищення кваліфікації спеціалістам дорожньої сфери, бо наразі наші працівники навчаються у інших містах Україні» – говорить виконавчий директор RGM group Олексій Макарюк.

На форумі повідомили, що у 2022 році планується реалізувати масштабний проєкт – будівництво об’їзної дороги у Сумах, щоб розвантажити міські шляхи та дотримуватися правил експлуатації дорожнього полотна.