RGM group об’єднала кращі дорожньо-будівельні компанії області

Останнім часом все частіше з’являються новини про спад виробництва, уповільнене зростання промисловості та економіки в цілому. Дійсно, Сумська область не сильно може похвалитися успішними підприємствами, які мають стабільне зростання. Навпаки, складна ситуація на Сумському НВО і «Сумихімпром» тільки пригнічує, не додаючи ділового оптимізму.

І все ж, навіть у цей нелегкий для країни час, знаходяться люди, які готові йти вперед, долаючи будь-які перешкоди і труднощі заради створення успішної компанії, піклування про свій колектив і, мабуть, головне – виконання своєї роботи якісно, щоб виготовленими продуктами пишалися не тільки у нас на Сумщині, але й далеко за межами України.

У кінці 2019 року відбулася знакова подія в дорожній галузі нашого регіону – під один бренд RGM group увійшли три найуспішніші компанії в своїх напрямках – «Роад Констракшн», «Гелікон груп» і «Сумимостобуд».

Так, ТОВ «Роад Констракшн» є кращою приватною дорожньо-будівельною компанією області. Саме ця компанія береться за ремонт найскладніших об’єктів і робить це успішно, залишаючи після задоволених і замовників, і споживачів. ТОВ «Сумимостобуд» сьогодні – це лідер з будівництва дорожніх комунікацій. Тільки за один цей сезон компанія побудувала і відремонтувала до десятка різних мостів по всій території області. ТОВ «Гелікон груп» – виробнича компанія, що володіє цілим рядом сучасних виробництв будівельних матеріалів – чого тільки вартий найновіший, повністю комп’ютеризований Асфальтний завод у Степанівці. А ще є виробництва дорожньої плитки, бордюр, залізобетонних виробів…

«Зупинятися на досягнутому ми не збираємося, – каже ідейний керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб. – На цей будівельний сезон у нас заплановані дуже великі інвестиції у виробничу базу, так і в наш автопарк спецтехніки. Завдяки таким крокам, RGM group продовжить утримувати лідерство у галузі.

Не поділяючи замовників на приватних і бюджетних, ми завжди намагаємося надати їм максимально якісні послуги і товари. Тому системно працюємо над оновленням обладнання – купуємо більш автоматизоване, ефективне, продуктивне, менш енергозатратне. Таким чином, по крупицях вдається домогтися більш вигідної комерційної пропозиції, ніж у наших конкурентів. І якщо у випадку з приватним бізнесом – виграш від нашої співпраці отримує компанія або конкретна людина, то у разі роботи з державними об’єктами – цілі населені пункти та громади. Адже добре збудованою дорогою будуть переміщатися тисячі людей в день, і ми реально зацікавлені, щоб вони залишилися задоволеними нашою роботою.

Вже сьогодні більшість замовлень RGM group надходять від клієнтів, які раніше зверталися до нас. Число їх зростає і ми, у свою чергу, робимо все можливе, щоб виправдати довіру людей».