RGM group готова до великого будівництва інфраструктурних проектів

Черговий ешелон щебеню прибув на нашу базу в смт Степанівка Сумського району. Ці кілька тисяч тонн якісного будівельного матеріалу уже готові для того, щоб покращити інфраструктуру нашої області.

«Ми отримали чіткий сигнал від Президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, який тут на місці у Сумах підтвердив новий голова обласної державної адміністрації Роман Грищенко про нове велике будівництво інфраструктурних проектів, – говорить керівник RGM group Сергій Голуб. – Ми серйозно готуємося до реалізації цієї програми, інвестуємо значні кошти у розширення виробництва, щоб на виході наш регіон отримав дійсно якісні дорожні комунікації. Паралельно RGM group також працює у напрямку створення нових робочих місць для заробітчан, які повернулися до України, про що також наголошував Президент Зеленський.

Переконаний, що така державна політика дозволить Україні досить швидко подолати усі негативні економічні наслідки, спричинені пандемією COVID-19».

Нагадаємо, цього року RGM group інвестувала понад 20 мільйонів гривень у новий завод з виробництва фігурних елементів мощення, 3 мільйони — у нові силоси для сипучих будівельних матеріалів, а також займається розширенням автопарку спецтехніки та модернізацією виробництва.

Замовити щебінь можна на нашому сайті: https://rgm-group.com.ua/katalog/shhebin/