RGM group дотримується контролю якості продукції

Будівництво стратегічних об’єктів державного значення – велика відповідальність для будь-якої дорожньої компанії. Важливо мати не лише виробничі потужності та висококваліфікованих спеціалістів, а й лабораторно підтверджувати якість матеріалів та продукції. Перш за все, це гарантія того, що дороги та мости будуються з якісних та надійних матеріалів. Компанія RGM group строго дотримується всіх етапів контролю якості сипучих матеріалів, бітуму, асфальтобетонних сумішей тощо.

Наразі контроль вхідних матеріалів для виробництва здійснюється згідно всіх норм та вимог ДСТУ незалежною атестованою лабораторією. Всі дослідження лабораторія проводить на сучасному обладнанні, безпомилково визначаючи характеристики матеріалів на відповідність технічним умовам.

Важливо те, що незалежна лабораторія використовує європейські методи досліджень. Зокрема на їх основі підтверджена висока якість нашого бітуму, який наразі поставляється на стратегічні об’єкти Сумщини для оброблення дорожнього покриття автодоріг.

Що стосується бетону, компанія RGM group має власний бетонно-розчинний вузол і виготовляє товарний бетон, який успішно проходить випробування на рухливість та міцність по зразкам через 14 та 28 днів. Тому забудовники все частіше замовляють товарний бетон виробництва RGM group, з якого безпечно та надійно зводити торгово-розважальні та оздоровчі комплекси.

Що стосується доріг та мостів, і тут все на високому та відповідальному рівні. Маючи власний сучасний Асфальтобетонний завод, компанія дотримується всіх етапів контролю якості асфальтобетонних сумішей, якими укладаються дороги та мости державного та національного значення. А це безпека та комфорт жителів Сумщини.

Нам важливо отримати лабораторне підтвердження якості власної продукції у незалежного експерта, щоб відвантажувати замовниками відмінний товар та зрештою будувати дороги Сумщини з гарантією на 10 років. Оскільки наразі сезон дорожньо-ремонтних робіт, ми практично щодня відвантажуємо тонни асфальтобетонних сумішей, фізико-механічні властивості яких вкрай важливо знати. Перш за все, це довіра клієнтів, які не перший рік замовляють нашу продукцію. Тому RGM group лабораторно підтверджує високу якість технології виготовлення сумішей  та перевіряє у атестованого експерта зразки уже готової продукції. Після завершення досліджень, лабораторія надає протоколи випробувань якості матеріалів.

RGM group продовжує розбудовувати Сумщину безпечно та разом з вами!