RGM group буде оновлювати залізничну колію на своїй базі у смт Степанівка

У складний для України та усього світу час RGM group вірить, що у людства є майбутнє і незабаром життя продовжиться у звичайному ритмі. От тільки подолавши коронавірус, українцям ще доведеться здолати кризу — серйозну економічну кризу. Зі свого боку RGM group всіляко розвиває своє виробництво та забезпечує жителів Сумщини робочими місцями. Окрім інвестицій у виробничі потужності у смт Степанівка, займаємося оптимізацією доставки вантажів. Цього року ми запланували по суті будівництво нової залізничної лінії.

«Коли ми придбали ділянку в смт Степанівка, то почали розбудовувати під виробництво всю територію. Частина колії на даній ділянці знаходилася в розібраному стані. Наразі RGM group має всі необхідні документи та планує побудувати й значно продовжити залізничну колію, аби отримати новий майданчик для перевалки щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів, – розповідає керівник RGM group Сергій Голуб.

– Звичайно, модернізація залізничної лінії удосконалить не тільки нашу логістику, а й допоможе створити нові робочі місця, збільшить об’єми виробництва та підвищить розмір надходжень до бюджету».

Нагадаємо, наразі RGM group в смт Степанівка також проводить будівництво нових силосів для цементу та мінерального порошку у кількості п’яти штук, загальною вартістю 5 мільйонів гривень, а також закупила нове обладнання для виробництва тротуарної плитки, вартістю 20 мільйонів гривень.