Прийшла весна – зійшли дороги? Час звернутися до спеціалістів компанії RGM group!

Щороку з приходом весни на дорогах в Сумській області спостерігається одна і та ж ситуація: разом зі снігом з них починає сходити й асфальт.

Погіршило ситуацію й те, що зима 2020-2021 виявилася сніжною з частими переходами температури через нуль градусів, що негативно вплинуло на дорожнє покриття.

Всі ми пам’ятаємо, як менш ніж за добу, на зміну хрещенським морозам прийшла відлига, а температура з – 20 °C, підскочила до 10 тепла.

За словами фахівців, перехід через нуль означає, що сніг чи лід тануть, а потім знову замерзають чи випадають. Так, тала вода потрапляє у пори асфальту, а потім, коли вона знову перетворюється на лід, то розширюється, «розриваючи» дорожнє покриття.

Якщо цей процес часто повторюється, уже за кілька сезонів навіть після найякіснішого ремонту у результаті матимемо дорогу в незадовільному стані.

Для того, щоб ці негативні наслідки зменшити, потрібно вчасно боротися з тріщинами в асфальті, проводити якісне дорожнє утримання, а воду відводити з дороги. У зимовий же час залучається важка техніка, щоб з доріг, узбіч і розділової смуги максимально знімати сніговий покрив. При цьому замість води у пори має потрапляти сольовий розчин.

Цієї зими спецтехніка компанії RGM group виконувала як окремі замовлення, так і обслуговувала на постійній основі два важливих напрямки в Сумській області:

  • а/д Н-07 Київ – Суми – Юнаківка км 306 + 535 – км 350 + 156
  • а/д Т-1901 Суми – Миропілля – Осоївка – а/д Суми – Краснопілля – Богодухів км 5 + 562 – км 18 + 110, км 18 + 110 – км 35 + 300

Наші комбіновані дорожні машини розчищали автомобільні дороги та посипали їх піщано-соляними сумішами.

Тепер, з приходом весни, компанія RGM group пропонує своїм клієнтам повний спектр дорожньо-будівельних робіт:

  • Будівництво, проектування нових доріг та тротуарів
  • Реконструкція доріг
  • Капітальний ремонт доріг та мостів
  • Укладання тротуарної плитки

Ми будуємо та ремонтуємо дороги місцевого та державного значення, а також виконуємо будівельні роботи на замовлення приватних компаній.

На цьому наша робота не закінчується, адже компанія RGM group пропонує й послуги з цілорічного утримання автодоріг.

Якщо вашу дорогу «з’їла» зима, чекаємо на ваші замовлення.

Не зволікайте, телефонуйте за номером: +38 (050) 356-2605.