Прокладайте з RGM group систему водовідведення

система водовідведення від RGM group

Останнім часом погода в Україні диктує свої правила, і на Сумщині спостерігаємо часті дощі. Щоб уникнути підтоплення вулиць та розмивання доріг, необхідно ретельно продумати організовану систему водовідведення. RGM group Вам у цьому допоможе.

Маючи власне виробництво залізобетонних та бетонних виробів, виготовляємо такі елементи водовідведення:

  • прикрайкові лотки
  • телескопічні лотки
  • блоки водовідні

Прикрайкові та телескопічні лотки користуються попитом як у власників будинків для запобігання підтоплення підвальних приміщень та вогкості у домі, так і у сумських дорожників. Наприклад, на пров. Чугуєвський наша компанія уклала систему водовідведення з використанням телескопічних лотків власного виробництва. Наразі вода стікає з трьох напрямків – провулок не підтоплюється, а дорожнє покриття зберігає свою якість.

Ще один яскравий приклад – вул. Кринична, а саме ділянка у кінці вулиці Прокоф’єва біля будинку №33. У цьому районі була серйозна проблема із водовідведенням. Вода підтоплювала будинки на сусідніх вулицях Рєпіна та Некрасова. Наразі жителі вул. Кринична задоволені станом дороги та тротуарів, вода жодного разу не підтоплювала сусідні будинки.

Варто згадати капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-18 Краснопілля – контрольно-пропускний пункт “Покровка”. Дорожньо-будівельні бригади RGM group якісно влаштували водовідвідні лотки  на ділянці км2+600 – км2+900 в межах смт Краснопілля.

Міцні та стійкі до погодних умов, вироби для систем водовідведення виготовляємо з бетону класу В30.

Не чекайте злив! Подбайте про ваше житло та дороги уже сьогодні.