69

Академія вільної боротьби Юрія Голуба

RGM group інвестує значні кошти не лише у власні виробництва, а й несе соціальну відповідальність. Компанія веде активну співпрацю з Академією вільної боротьби Юрія Голуба, у якій тренуються діти віком від 6 до 12 років.

Оскільки бюджетних коштів Академії не вистачає для проведення повноцінних занять, RGM group з власної ініціативи відремонтувала спортивну залу, закупила спортивний інвентар та форму для сумських дітлахів. Будучи  надійним спонсором Академії вільної боротьби Юрія Голуба, RGM group створює максимально комфортні умови для повноцінного фізичного розвитку дітей, що є вкрай важливим для розвитку молодого покоління.

Керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб переконаний: успішна компанія повинна підтримувати молодь та інвестувати у спорт, мотивуючи юне покоління не здаватися, приймати виклики, ставити цілі та йти до своєї мети.

«Завдяки спорту діти стають наполегливими та цілеспрямованими, що так необхідно на шляху у професійне майбутнє. Будемо підтримувати й надалі юних академіків боротьби, щоб наші діти були здоровими, мали бажання боротися та йти до своїх власних перемог», – коментує Сергій Голуб.