proektirovanie-avtomobilnyx-dorog

Компанія «RGM group» керується принципом застосування сучасних технологій, творчого підходу до проектування, довговічності конструкцій, експлуатаційної надійності та естетики. Ми виконуємо інженерно-будівельне проектування доріг щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС2 (середні наслідки), та благоустрій території.

«RGM group»: універсальність дорожньо-проектних робіт

Компанія «RGM group» є унікальною на сумському ринку проектних послуг. Наші фахівці роблять геодезичну зйомку і передають її проектантам, які по цій зйомці готують кінцевий проект. Кошторисники «RGM group» розраховують вартість робіт, роблять експертизу, після отримання якої готові документи передаються Замовнику. Такий комплекс послуг надають далеко не всі проектні компанії, і раніше цим займалися цілі проектні інститути.

Проектно-кошторисна документація необхідна при будь-яких видах будівельних робіт – реконструкція, нове будівництво, капітальний чи поточний ремонт, благоустрій території населених пунктів. ПКД демонструє нашому клієнтові, яку кількість коштів необхідно виділити на роботи. Саме на основі ПКД контролюючий орган Державна архітектурна будівельна інспекція дає дозвіл на будівництво. Для розробки ПКД необхідні кваліфіковані спеціалісти-практики з відповідними сертифікатами на дозвіл виконання подібних робіт для правильних розрахунків конструкцій дорожнього одягу та можливості запропонувати більш економічно вигідні варіанти будівництва.

Наші фахівці розраховують кошториси на ліцензійних програмних комплексах ПК АВК-5 «Автоматизований випуск кошторисно-ресурсної документації», ПК «Строительные технологии – Смета», що дає змогу робити все точно і в найкоротші терміни за доступними цінами.

Геодезичну зйомку фахівці компанії проводять на унікальному у нашому регіоні обладнанні – японському професійному тахеометру SOKKIA CX-55.

«RGM group» пропонує своїм клієнтам від задуму до введення об’єкта в експлуатацію:

 1. Комплексне проектування автомобільних доріг.

  Ми компанія, яка має всі необхідні сертифікати для виконання проектних робіт:
  – інженер проектувальник (кошторисна справа) – сертифікат АР 010899;
  -інженер проектувальник І категорії (проектування доріг) – сертифікат АР 014339. Сертифікати можна перевірити в “Реєстрі атестованих осіб” 
 2. Розробку проектно-кошторисної документації.

  Ми розробляємо ПКД, після чого проходимо у відповідних організаціях експертизу даного проекту для отримання позитивного висновку;
 3. Здійснення авторського нагляду.

Унікальність нашої компанії в тому, що ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід при проектуванні доріг, виконуючи весь перелік вищевказаних процесів. Спеціалістами проводиться повний комплекс робіт по виготовленню проектно-кошторисної документації з супроводом її при проходженні експертизи та отримання позитивного висновку.