Позитивна динаміка в RGM group: «Ми наростили виробничі потужності у 2021 році та чекаємо ще більше Ваших замовлень у 2022 році!»

2021 рік пройшов для компанії RGM group під гаслом: «Більше, різноманітніше, у ногу з сучасними трендами». Підсумовуючи здобутки, заявляємо про нові виробничі потужності, нову готову продукцію та готовність приймати Ваші замовлення у будь-якій кількості та будь-яких обсягах!

Нові рекордні обсяги виробництва бетону у Сумах!

У 2021 році компанія RGM group запустила роботу нового стаціонарного бетонного заводу. До Ваших послуг Göker StationMix-120 – це понад 120 м3/год для товарного бетону та 150 т/год для щебенево-піщаної суміші укріпленої цементом.

Потужність заводу забезпечує активне ведення бізнесу з продажу товарного бетону, будівельних сумішей та будівництва масштабних об’єктів. Наприклад, ми можемо повністю забезпечити бетоном будівництво такого торгового центру, як «Мануфактура», лише за три дні!

Новинки-2021: модульні блоки лего та бітумна емульсія

Бажаєте будувати швидко та надійно, без зайвих витрат? Тримайте унікальну пропозицію від RGM group. Тепер трендовий будівельний матеріал у Європі, Ви можете купити у Сумах.

До Вашої уваги модульні блоки лего – монолітні блоки з важкого бетону. Вироби унікальні своєю спеціальною формою, зробленою за принципом конструктора Лего. Шипи у формі пірамід на верхній частині та відповідні пази внизу – забезпечують якісне зчеплення.

Конструкції з таких блоків не потребують з’єднувального розчину! Легко встановлюються та розбираються.

Інша наша новинка – для дорожнього будівництва. У 2021 році компанія RGM group запустила у роботу автоматизоване обладнання для виробництва бітумної емульсії MARINI emulFALT 6.

Емульсійна установка продуктивністю 6 т емульсії/год забезпечує ідеальну якість усіх вироблених марок бітумних емульсій для дорожніх робіт.

Можливе виробництво катіонних та аніонних бітумних емульсій, як немодифікованих, так й модифікованих.

Застосування бітумних емульсій відкриває унікальні можливості захисту верхнього шару автомобільних доріг від старіння, гарантує безпеку руху, відновлення водонепроникності дорожнього покриття.

Новий асортимент залізобетонних виробів та тротуарної плитки!

Ви замовляли? Ми виконали! У 2021 році компанія RGM group запустила у виробництво кільця колодязні діаметром 2 метри. Таким чином ми не тільки розширили асортимент, а й збільшили його у розмірах! До того ж, крім трьох топових позицій залізобетонних кілець, ми пропонуємо усі необхідні комплектуючі: плити днища, плити перекриття, опорні кільця, люки залізобетонні.

Щодо вібропресованих фігурних елементів мощення, то ми розширили асортимент бордюр. Ви можете придбати міцні та надійні магістральні, дорожні бордюри. Естетичний тротуарний бордюр та лоток водовідвідний. 

Також цього року компанія RGM group, на додачу до тротуарної плитки «Бруківка», «Старе місто», «Подвійне Т», замовила та отримала новенькі форми: «Фалка», «Модерн», «Ромб». Отож ніщо не зупинить Ваш політ фантазії щодо благоустрою території!

«Ми постійно слідкуємо за будівельним ринком та працюємо на випередження потреб клієнтів. У 2021 році компанія RGM group наростила свої виробничі потужності та значно розширила асортимент готової продукції. Уже готовий план підкорення ринку на 2022 рік. Як завжди, з радістю інформуватимемо Вас про усі цікаві пропозиції. Чекаємо на Ваші замовлення!», – підсумовує начальник комерційного відділу RGM group Ігор Ларченко.