Поступово завершуємо будівельний сезон зі щебенем від RGM group: від відра до вагона!

Без чого не буде високоміцного бетону? Без чого не побудують жодної дороги, жодної будівлі? Звичайно, без гранітного щебеню.

Застосування щебеню при зведенні будівель, споруд та доріг зачіпає практично всі етапи будівництва.Матеріал завоював популярність завдяки своїм найвищим показникам міцності, підвищеній морозостійкості та низькій лещадності.

Гранітний щебінь вважається найкращим наповнювачем для бетону високого класу міцності, є основним матеріалом при будівництві автострад, фундаментів споруд.

Міцний та надійний щебінь від RGM group

Компанія RGM group реалізує усі популярні у будівництві фракції гранітного щебеню.

Ми пропонуємо фракції:

5 – 10 мм;

5 – 20 мм;

10 – 20 мм;

20 – 40 мм;

40 – 70 мм.

Для виробництва бетону та залізобетонних конструкцій, заливки фундаментів і стяжок, підсипки доріг радимо звернути увагу на дрібну фракцію гранітного щебеню 5-20 (суміш фракцій 5-10 та 10-20).

Масштабне будівництво, як то зведення виробничих споруд, будівництво доріг не обійдеться без застосування великої фракції гранітного щебеню. Ми пропонуємо фракцію 40-70.

Також підходить для будівництва залізничних колій, створення дренажу.

Купити щебінь за вигідною ціною у Сумах

Купити щебінь за привабливою ціною з доставкою до об’єкта можна в компанії RGM group. Ми станемо для вас надійним постачальником будівельних матеріалів будь-яких видів та призначення.

Телефонуйте та замовляйте матеріали за номером +38 (050) 356-2605. А якщо ви сумніваєтеся у виборі, наші менеджери з продажу допоможуть вам розібратися в розмаїтті фракцій щебеню і не тільки, а також підібрати необхідні матеріали за доступною ціною.