Послуги автокрана. Сучасна спецтехніка в оренду для робіт будь-якої складності.

Автокрани

У роботі з вантажами потрібна спеціалізована техніка. Великогабаритні предмети, що мають велику вагу,  дуже важко перемістити самостійно, а якщо їх ще потрібно доставити на висоту, то це може стати нерозв’язною проблемою. Для цих та інших випадків існує спецтехніка – автокран.

Автокран отримав своє широке застосування на будівельних майданчиках. Найчастіше у містах будуються об’єкти з великою кількістю поверхів. Тут автокран просто незамінний. Він з легкістю доставить будівельні матеріали на будь-яку висоту.

Автокран задіяний при здійсненні вантажно-розвантажувальних робіт. У зв’язку зі стрімким розвитком торгових відносин між районами, областями та містами – багато товарів потребують транспортування, а для цього їх потрібно попередньо завантажити на транспортний засіб. Автокран в короткі терміни завантажить всю продукцію без шкоди для виробника. За допомогою цієї спецтехніки здійснюється навантаження важкого устаткування, різних конструкцій, несправних транспортних засобів, будівельних побутівок.

Автокрани також використовуються для утримання кабельних вузлів при виробництві електромонтажних робіт. Для монтажу зовнішньої реклами автокран буде, як не можна до речі.

Але попри все, потрібно розуміти, що уся спецтехніка, в тому числі і автокрани це техніка підвищеної вартості і придбати її не по кишені маленькому підприємству .а тим паче приватній особі. Окрім дороговизни потрібно враховувати те, що користуватись такою технікою не під силу пересічному водієві, для цього потрібне спеціальне вміння та навички роботи зі спецтехнікою. Тому оренда спецтехніки зможе вирішити усі проблеми, пов’язані з переміщенням великогабаритних вантажів швидко і за помірну ціну.

Плюси оренди:

– наявність великого автопарку спецтехніки, різною вантажопідйомністю;

– можливість оренди обладнання разом з грамотним фахівцем;

– орендувати спецтехніку можна на будь-який термін;

– відсутність витрат на покупку і утримання автотранспорту;

– допомога у виборі відповідної моделі спецтехніки;

– ремонт обладнання здійснюється за рахунок транспортної компанії;

– доставка спецтехніки прямо на об’єкт.

 

Всі автомобілі автопарку компанії RGM group  регулярно проходять технічний огляд, тому до оренди надається техніка тільки в справному стані. Завдяки широкому модельному ряду можна підібрати спецтехніку потрібних параметрів. Для робіт в обмеженому просторі, краще віддати перевагу малогабаритним установкам. Тоді вартість оренди даних моделей буде значно нижче.

Вибираючи автокран, необхідно приділити увагу вантажопідйомності моделі. Для проведення незначних робіт досить буде орендувати автокран, вантажопідйомністю до 15 тонн. Для навантаження транспортних засобів, виробничого обладнання та інших великовагових конструкцій підійдуть автокрани – двадцятип’ятитонники. Зведення мостів, будівництво магістралей і інші масштабні заходи вимагають більш важкої спецтехніки, вантажопідйомність якої досягає 100 тонн.

В наші компанії RGM group ви можете замовити автокрани вантаажопідйомністю 10 і 25 тонн.