Спонсоруємо студентську гандбольну команду «RGM group-СумДУ»

88

Гандбольна команда «RGM group-СумДУ»

Група компаній RGM group є генеральним спонсором сумської чоловічої гандбольної команди «RGM group-СумДУ». Компанія активно підтримує молодих спортсменів, які успішно проводять численні матчі в рамках Чемпіонату України (Вища ліга).

RGM group закупила сумським юнакам нову спортивну форму бренду Hummel, надихаючи гандболістів на перемогу у змаганнях. Для керівництва компанії, соціальні інвестиції – це основа успішного майбутнього.

«Пишаюся тим, що сьогодні в Сумах гандбол розвивається на всеукраїнському рівні. Ми,  в RGM group, завжди раді підтримувати спорт! Упевнений, щоб мати морально здорову націю – потрібно розвивати її фізично, адже спортивна витримка найкраще загартовує характер», – зауважує керівник групи компаній  RGM group Сергій Голуб.

Спонсоруємо Академію вільної боротьби Юрія Голуба

69

Академія вільної боротьби Юрія Голуба

RGM group інвестує значні кошти не лише у власні виробництва, а й несе соціальну відповідальність. Компанія веде активну співпрацю з Академією вільної боротьби Юрія Голуба, у якій тренуються діти віком від 6 до 12 років.

Оскільки бюджетних коштів Академії не вистачає для проведення повноцінних занять, RGM group з власної ініціативи відремонтувала спортивну залу, закупила спортивний інвентар та форму для сумських дітлахів. Будучи  надійним спонсором Академії вільної боротьби Юрія Голуба, RGM group створює максимально комфортні умови для повноцінного фізичного розвитку дітей, що є вкрай важливим для розвитку молодого покоління.

Керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб переконаний: успішна компанія повинна підтримувати молодь та інвестувати у спорт, мотивуючи юне покоління не здаватися, приймати виклики, ставити цілі та йти до своєї мети.

«Завдяки спорту діти стають наполегливими та цілеспрямованими, що так необхідно на шляху у професійне майбутнє. Будемо підтримувати й надалі юних академіків боротьби, щоб наші діти були здоровими, мали бажання боротися та йти до своїх власних перемог», – коментує Сергій Голуб.