Поради від RGM group: чотири «НІ» та одне «ТАК» у догляді за тротуарною плиткою взимку

Зима та сніг нещадні до будь-якого дорожнього покриття, у тому числі й до тротуарної плитки. Бажаєте знати, як вберегти покриття та максимально подовжити строк служби? А це реально! Тримайте кілька порад від компаніїї-виробника якісної вібропресованої продукції RGM group.

Ми виробляємо якісний продукт, укладаємо тротуарну плитку з дотриманням технології та надаємо рекомендації щодо правильного догляду.

Почнемо з того, що  категорично не можна робити для очищення тротуарної плитки від снігу та льоду.

По-перше, ніякого сколювання льоду! Коли лід сколюють ударами лому, пошкоджується структура плитки. Якщо навіть плитка не розколеться від удару, то в ній обов’язково утворяться тріщини, у які потраплятиме вода.

По-друге, металевий інвентар, як то лопати, шкребки використовують тільки для асфальту. Для тротуарного мощення рекомендоване застосування мітел, інвентаря з дерева чи пластика. Ці інструменти дбайливо та акуратно очистять поверхню від снігу, не пошкоджуючи саму плитку. Якщо є можливість використовувати снігоприбиральну техніку – це теж хороший спосіб.

По-третє, розтопити лід сіллю – погана ідея. Сіль руйнує структуру плитки.

По-четверте, будьте обережні з обробкою плитки хімікатами. Якщо вони й не матимуть впливу на структуру матеріалу, то можуть змінити колір, залишити плями.

Головне правило в очищенні тротуарної плитки від снігу – кожного разу чистити поверхню після опадів! І це стосується не тільки періоду частих снігопадів, але навіть якщо є невеликий сніжок. Тут можна використовувати звичайну мітлу.

Допоможе вберегти покриття та подовжити строк служби й гідрофобізація. При правильному догляді за плиткою гідрофобізатор збільшує термін служби будівельного матеріалу до 15 років.

Звертайтеся до компанії RGM group та обирайте якісну тротуарну плитку, якщо Вашу «з’їла» зима.

У наявності на складі тротуарна плитка «Бруківка» сірого кольору, товщиною 4 см.

Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605 та купуйте якісну тротуарну плитку.