Поради від компанії RGM group: заливаєте бетон? Дивіться на термометр!

Погода вже вносить корективи в будівельний процес. Морозні ранки – тільки початок. Про що варто пам’ятати при роботі з бетоном у період зниження температури повітря? При якій температурі можна заливати бетон, і чи можна це робити восени?

Як твердне бетон: вплив сезонних умов на процес

Після заливки розчин бетону має схопитися та затвердіти. На процес переходу бетону з рідини в тверду речовину, зазвичай, йде не більше доби.

Потім настає етап затвердіння. Це відповідальний момент, який залежить одразу від декількох чинників: марки, вологості суміші, наявності домішок, температури повітря та інших факторів. Наприклад, при температурі +20 градусів Цельсія, бетон набирає 100% міцності за 28 діб. У разі зниження температури, цей процес може значно затягнутися.

Для вуличного бетонування оптимальний діапазон заливки: 5-20 градусів зі знаком «+». Уже за температури від 0 до +5 градусів у хід йдуть спеціальні добавки. З підігрівом та використанням хімікатів процес бетонування можна проводити в умовах до «мінус» 20 градусів.

Кращий час для заливки бетону – рання осінь і пізня весна.

Осіння заливка

Восени затвердіння йде повільніше, але якісніше. Сирість і зволожений ґрунт добре впливають на процес затвердіння. Немає потреби постійно зволожувати суміш.

У період дощів бетонування треба відкласти. Велика кількість опадів може вимити з розчину цементне молочко, що небажано.

Якісний бетон від RGM group

З бетоном від RGM group Ви можете не боятися  осінніх заливок. Компанія має налагоджене виробництво у Сумах та гіганта продуктивності – завод Göker StationMix-120 у смт Степанівка.

Ми дотримуємося чіткого дозування матеріалів при виробництві бетонних розчинів, що забезпечує їх однорідність. Бетонні суміші відповідають всім показникам міцності, щільності, водо- і морозостійкості.

Замовляйте якісний важкий бетон марок від М100 до М400 у будь-яких об’ємах.

Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605.