Почали ремонт мосту на Полтавщині

Робимо міст у досить географічно незвично розташованому населеному пункті. Так село Шевче́нкове — знаходиться у Гадяцькому районі Полтавської області, входить до Сватківської сільської ради. Однак, при цьому, воно знаходиться на автомобільній дорозі Т-19-13 Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенiвка. Замовником робіт виступає Служба автомобільних доріг у Сумській області.

Виникає логічне питання: чому міст роблять у Полтавській області за рахунок коштів, які виділяються саме на Сумщину? Якщо глянути на карту – саме в тому місці, де розташоване село Шевченкове, кордон між Сумською та Полтавською областями робить «врізку» у наш край, де наша місцева дорога Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенiвка проходить по сусідній території менше чотирьох кілометрів. Відтак, згідно розподілених обов’язків і цією невеличкою ділянкою Полтавщини опікується наша Служба автомобільних доріг.

Отже, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області компанія «СУМИМОСТОБУД», що входить до складу RGM group здійснює аварійний ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі Т-19-13 Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенiвка км 46+132 в с. Шевченково.

У рамках ремонту, щоб не перекривати рух автотранспорту, була зроблена об’їздна дорога, потім повністю проведено демонтаж старих конструкцій мосту, займаємося бетонуванням нових опор.

Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами, адже завдяки тому, що компанія «СУМИМОСТОБУД» сама виробляє цілий ряд будівельних матеріалів, ми маємо змогу і більш ретельно контролювати якість складових ремонту і пропонувати нашим замовникам більш вигідні умови.

Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за телефоном вказаним на сайті.