Почали бетонування монолітної плити на мосту в Климентовому

Триває важливий етап робіт по бетонуванню монолітної плити на прольоті 4-8 мосту через річку Ворскла у с.Климентове Охтирського району, що розташований на автодорозі Н-12 Суми-Полтава. Окрім цього займаємося збиранням металічних балок для головного прольоту (3-4).

Роботи з реконструкції мостового переходу виконує “СУМИМОСТОБУД”, що входить до RGM Group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами, адже завдяки тому, що компанія «СУМИМОСТОБУД» сама виробляє цілий ряд будівельних матеріалів, ми маємо змогу і більш ретельно контролювати якість складових ремонту і пропонувати нашим замовникам більш вигідні умови.

Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за телефоном вказаним на сайті

Нагадаємо, міст у с.Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.

Роботи з реконструкції мостового переходу виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Уже цього року ремонт об’єкту має бути повністю завершено.