Плитка від RGM group: даємо гарантію на 10 років!

Плитка від RGM group

Ми піднімаємо МАКСИМАЛЬНІ ставки! Порівнюємо нашу роботу і нашу плитку із конкурентами в одному й тому ж місці, на одній і тій же вулиці у Сумах – тільки наша плитка укладена ТРИ роки тому (у 2016-му), а наших опонентів – ЛИШЕ 2018 року! Ми даємо фору у два роки, тому що переконані у якості наших матеріалів та у якості виконаних нашою компанією робіт!


Мова йде про вулицю Набережна ріки Стрілки неподалік «Укртелекому», саме там, починаючи трохи ближче від будинку №10 (перший будинок після магазину «Квіти»), наша компанія у 2016 році уклала тротуарну плитку.
Тоді, так сталося, що біля магазину «Квіти» (а сьогодні там ще знаходиться й магазин «Алло») раніше вже була укладена плитка, хоча і перебувала вона далеко не в ідеальному стані, однак в порівнянні з тротуаром, який був до ремонту по вулиці Набережна р. Стрілки в напрямку базару, виглядала вона більш-менш. Та коли ми завершили ремонт – різниця вже була не на користь неї.
Пройшов рік, і очевидно власники магазину «Квіти» вирішили таки укласти нову плитку і в 2018 році зробили це, звернувшись до наших конкурентів.
Минуло не так багато часу ми можемо порівняти нашу плитку трирічної давнини (а сьогодні ми випускаємо ще кращу ніж вона була тоді, адже серйозно модернізували наше виробництво) і ту, що була укладена біля магазину «Квіти».
Також, кожен сумчанин та гість міста може переконатися у якості нашої продукції, перейшовши дорогу в напрямку базару біля будинку “Укртелекому”. Там на перехресті, ми у 2018 році зробили пониження тротуару для комфортного пересування пішоходів, а в цей час наші конкуренти робили тротуар біля вище згаданого магазину “Квіти” по Набережній р.Стрілка. Тобто термін експлуатації — ідентичний, от тільки зовнішній вигляд зовсім різний. І це при тому, що знаходячись на самому краю дороги, наша плитка перебувала у більш ерозійному середовищі. Однак навіть це не завадило нашій продукції і сьогодні виглядати якісно і надійно.
Ось так прогресує RGM group і, ось чому нам довіряють робити найвідповідальніші об’єкти!
Тому, якщо ви цінуєте якість і не бажаєте платити двічі або й взагалі щороку – звертайтеся в нашу компанію: ми вам і плитку запропонуємо, і укладемо її згідно усіх сучасних технологій з гарантією 10 років (до речі, на плитку ми також даємо гарантію 10 років)!
Телефон для замовлень: 095-815-85-11, 095-815-85-51, або на стаціонарний: (0542)-655-069.
Також RGM group виробляє та реалізує: бруківку класичну, бруківку-двутавр («Подвійне Т»), бруківку «Старе місто», бордюри тротуарні та дорожні, камінь бутовий різних фракцій, щебінь гранітний різних фракцій, гранвідсів, керамзит, пісок кар’єрний та річковий.