Плануйте свій час, плануйте грейдер!

Що робити, якщо бюджет на дорожні роботи обмежений, а їздити якісними дорогами хочеться уже сьогодні?

Вихід є! Замовляйте грейдерування доріг – швидкий, надійний  і, що найважливіше, бюджетний спосіб  зробити  дороги максимально пристосованими для безпечного пересування транспорту та людей,  або підготувати їх для подальшого укладання шарів дорожнього покриття.

Грейдер поспішає на допомогу дорожникам

Що не кажіть, а грейдер ДЗ-143 якнайкраще:

  • вирівняє дорожнє полотно, утворивши так зване корито для засипання суміші та укладання шарів дорожнього покриття;
  • зробить пошарове вирівнювання ґрунту;
  • створить узбіччя;
  • сформує виямку або насип.

Грейдер у поміч забудовникам

Будь-яке будівництво починається з планування території. Поки ви плануєте, грейдер підгототує  поверхню під будівництво, вирівняє та рівномірно розподілить ґрунт або щебенево-піщану суміш, зрівняє бугри, засипе ями.

Грейдер у нагоді селищним радам та ОДА

Наш автогрейдер просто незамінний при дорожньо-будівельних роботах великих об’ємів на складних рельєфах.
З приходом весни більшість сільських ґрунтових доріг в непригодному для пересування транспорту і людей стані. Тут кращої альтернативи грейдеру по оперативності, функціональності і бюджетності не має.

За допомогою грейдера за короткий час можна сформувати  ідеальну поверхню ґрунтової дороги без будь-яких нерівностей, виямок та бугрів. Це, звісно, тимчасові заходи, але в умовах економії коштів дозволить відновити безпечне пересування транспорту та мешканців області. В подальшому, на розрівняне дорожнє полотно можна планувати укладання шарів асфальтобетонного покриття.

Поспішайте, робота цієї спецтехніки розписана погодинно. Але ми знайдемо час і для Вас. Плануйте свій час, плануйте грейдер!