Пісок, щебінь та бетон – з користю для Вашого дому

Під час карантину з’явився вільний час, який можна приділити благоустрою прибудинкової території. Це можливість власноруч викласти дачні доріжки, забетонувати майданчик для авто чи улаштувати відмосток навколо заміського будинку. 

Надійний фундамент вашого дому

Щебінь, пісок та цемент ідеальні компоненти бетонної суміші для фундаментної основи Вашого будинку чи котеджу. Ми маємо широкий асортимент дрібнофракційного гранітного щебеню та намивного піску, щоб Ви могли самостійно замісити бетонну суміш, а ваш фундамент був надміцним та надійним. Якщо Ви не маєте можливості зробити суміш власноруч,  можете замовити у нас готову бетонну суміш, і основа вашого дому готова.

Майданчик своїми руками

Маючи заміський будинок і власне авто, доцільно побудувати гараж чи майданчик для паркування.  Якщо гараж – справа не з легких, то з облаштуванням майданчика ви впораєтесь самостійно. Для цього достатньо замовити пісок, щебінь  – укласти їх шаром до 10 см, вирівняти, добре утрамбувати, зверху покласти армовану сітку і залити все бетонною сумішшю. Ось Ви майже і забудовник!

Щебеневі доріжки  – елементарно

Доріжки із щебеню – простий та зручний спосіб оформити дизайн вашого саду. Недорогий природній матеріал дуже міцний та стійкий до впливу навколишнього середовища. Для щебеневої доріжки ви можете застосувати: гранвідсів фракції (0-5) 2-5 мм, мармурову крихту,  пісок. Як бачимо – мінімальний набір. Для більшої естетики та нерозповзання щебеню, у нас можна замовити парковий бордюр різних кольорів.

Виготовляйте тротуарну плитку в домашніх умовах

Тротуарна плитка, або бруківка – естетичний  матеріал, який застосовується для влаштування та декорування садових доріжок, майданчиків і внутрішнього приміщення двору. Але, на превеликий жаль, бруківка – задоволення не із дешевих, а причепурити своє подвір’я хочеться кожному. Ми знаємо, як втілити ваше «хочеться» у життя, ще й за мінімальні кошти.
Достатньо знати, які «інгредієнти» для цього потрібні. Змішуєте: цемент, воду, пісок та барвник за потребою. Залишилося купити форми для плитки, залити в них готову суміш, дати висохнути. Мінімум ваших зусиль, фантазія та бажання, і ось уже  плитка прикрашає ганок та радує господарів.

 Відмосток навколо дому

Щоб захистити фундамент дому від  дії опадів та злив, ґрунтових вод талого снігу, здвигів у ґрунті та  забезпечити теплоізоляцію  основи вашого дому від промерзання – треба улаштувати відмосток навколо дому. Його можна зробити на основі бетону, викласти тротуарною плиткою чи, не витрачаючи зайвих зусиль та коштів, засипати щебенем. Бетонний відмосток служитиме вам роками, а щебеневий – бюджетний варіант для тимчасового захисту вашого фундаменту, і у разі пошкодження його можна легко відремонтувати.

Зателефонуйте нам – і наші самоскиди з щебенем, піском та бетоном будуть у Вас уже сьогодні.

Використовуйте час з користю для вашого дому!