Отримали сертифікат про впровадження системи управління Hubbard Management System

Компанія «РОАД КОНСТРАКШН», яка входить до складу RGM GROUP, продовжує рух вперед в напрямку розвитку і покращення якості управління та надання послуг.
Нещодавно, нами було отримано сертифікат, який підтверджує впровадження основи системи управління Hubbard Management System відповідно до стандарту якості управління «МОДЕЛЬ АДМІНІСТРАТИВНОГО НОУ-ХАУ».
Hubbard Management System (Хаббард менеджмент систем) – система менеджменту, елементи якої використовуються сотнями компаній в десятках країн світу для підвищення ефективності роботи бізнесів. Дана система надає можливість прозорого та чіткого управління як оперативною діяльністю, так і процесами розвитку. Дозволяє досить просто здійснювати контроль над бізнес-процесами як на щоденній основі, так і за будь-який період часу, забезпечує інструментами розробки стратегії і планування.
Система управління організацією була розроблена Л. Роном Хаббардом в 2-й половині ХХ століття на основі його спостережень і досвіду управління організаціями різної величини, а також мережею організацій.
Головним відкриттям, зробленим паном Хаббардом, є організуюча схема підприємства. Вона є основою даної системи управління.
Організуюча схема (оргсхема) – це, по суті, опис схеми діяльності групи (комерційної компанії, клубу за інтересами – будь-якої групи), заснованої на принципі потоку, тобто виконання один за одним ряду обов’язкових функцій без яких існування організації протягом тривалого часу буде малоймовірним.