Осінній цінопад на інертні будівельні матеріали!

Ви теж це чуєте? Що за дивний звук? Листя падає? Та ні! Це ж осінній цінопад на інертні будівельні матеріали від RGM group!

Не пропустіть стрімке падіння цін на пісок, керамзит,щебінь, шлак та мінеральний порошок. Тільки цієї осені ми даруємо індивідуальні знижки кожному покупцеві  з 1.11 по 31.11  на усі види інертних матеріалів.

Що ми Вам пропонуємо?

  • Будівельний пісок. Активно використовується в цивільному і промисловому будівництві, ремонтно-оздоблювальних, дорожньо-будівельних роботах, при виробництві ЗБВ виробів. 
  • Шлаковий щебінь. Феросплавний матеріал, одержуваний шляхом дроблення і фракціонування шлаку, який утворюється в процесі виробництва марганцевих феросплавів. Він входить до складу багатьох видів бетонних сумішей, а також повсюдно використовується при будівництві дорожніх покриттів.
  • Гранітний щебінь. Матеріал, який одержується в результаті підриву брили, дроблення і просіювання на автоматизованому обладнанні. У порівнянні з гравійним щебенем, гранітний відрізняється більшою міцністю та підвищеною морозостійкістю. 
  • Керамзит. Виготовляється за допомогою випалу глини або сланцю. Відноситься до легких пористих інертних матеріалів, що використовуються в якості утеплювача, при виробництві легких бетонів. Також застосовується в якості дренажного матеріалу при влаштуванні насипів доріг.

Наша компанія RGM group пропонує вам придбати різні види інертних матеріалів за кращими цінами. Можлива доставка партій будматеріалів будь-якого обсягу власним автотранспортом на об’єкт замовника.

Для уточнюючих питань і оформлення замовлення на поставку інертних будматеріалів залишайте заявку на сайті або телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.