Оренда спецтехніки RGM group: перевозимо, навантажуємо, риємо, профілюємо, чистимо, будуємо

Будівельні компанії та приватні особи, які рахують свої кошти, бережуть свій час та енергію, обирають не покупку, а оренду спецтехніки. Обирають RGM group.

Компанія RGM group має понад 100 одиниць спецтехніки та автотранспорту. Ми пропонуємо замовити техніку з доставкою по місту Сума та області на вигідних умовах.

На горизонті земляні роботи? Поспішіть зарезервувати екскаватор! Ми пропонуємо гусеничний та колісний екскаватори, екскаватори-навантажувачі.

За допомогою екскаватора можна:

  • Рити ями, котловани, траншеї
  • Планувати ділянку
  • Переміщати земельні маси
  • Підіймати предмети, матеріали на невелику висоту
  • Прибирати сміття перед початком будівництва

Скрізь, де сили людини недостатньо для переміщення вантажів, доводиться брати в оренду навантажувач. Якщо площа території робіт невелика, то ви можете замовити мінінавантажувач JCB 270. Для суворих умов відкритої робочої площі кращим вибором будуть надійні фронтальні навантажувачі SEM 656, PetronickТ-156

Для різних типів перевезень популярна оренда самоскидів. Машини різного тоннажу доставлять сипучий або інший тип вантажу з однієї точки в іншу. У автопарку RGM group є ЗІЛ, КАМАЗ, МАЗи, DAF, FOTON. Вам потрібно тільки вибрати та замовити необхідний.

Усе інше допоможуть перевезти трали. Трали компанії здатні перевозити вантажі до 25 т.

Автопарк спецтехніки RGM group настільки широкий, що ми можемо запропонувати й вузькопрофільну техніку.

Плануєте будівництво дороги? До ваших послуг автогрейдери, фреза дорожня, асфальтоукладачі та котки. Технічні характеристики машин для будь-яких будівельних завдань!

Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605 та замовляйте спецтехніку. Наші консультанти оперативно підберуть оптимальну спецтехніку, що заощадить Ваш час та гроші.