Оренда навантажувачів від RGM group

Навантажувачі

У сучасному світі будівельна техніка вдосконалюється кожен день, знаходячи все нові функції і можливості. Прогрес не обходить стороною і групу навантажувачів, без яких не обійтися при роботі в складських приміщеннях, на сільськогосподарських угіддях або будівельних майданчиках.

З огляду на вартість навантажувачів, а також доцільність їх придбання, не завжди раціонально мати цю спецтехніку в власному володінні. Саме тому ми надаємо послуги оренди навантажувачів.

При виборі навантажувача в першу чергу необхідно визначити вид і обсяг майбутніх робіт, і виходячи з цього, розглядати технічні характеристики техніки: габарити, вантажопідйомність, тип двигуна і тип шин.

Існують наступні моделі даної техніки:

  • Вилочні навантажувачі – підходять для переміщення вантажів, упакованих в палети або піддони. Цей тип навантажувача оснащений вилами по рахунок яких переміщувані вантаж “підчіплює” і переноситься в потрібне місце. Такі навантажувачі застосовують, в основному, на складах і великих магазинах для переміщення товарів. Навантажувачі здатні піднімати до 2 тонн.
  • Фронтальні навантажувачі – більш багатофункціональні, оснащені ковшем, завдяки якому, крім захватки і навантаження можуть застосовуватися для землерийних і кар’єрних робіт. Вантажопідйомність такого типу навантажувачів в середньому становить 3-5 тонн, деякі моделі здатні підняти до 12 тонн.

Вартість оренди фронтального навантажувача залежить від його вантажопідйомності, обсягу ковша, а також від складності запланованих робіт і терміну оренди техніки.

Ми пропонуємо вигідні умови оренди навантажувачів як для фізичних, так і для юридичних осіб і організацій, а також укладаємо договори та гарантуємо якість та надійність орендованої техніки.