ОЛЕКСІЙ МАКАРЮК: «МИ ГАРАНТУЄМО, ЩО ПО ЗАВЕРШЕННЮ РЕМОНТУ ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ ЗАБУДУТЬ ПРО ЯМИ ТА ВИБОЇНИ, ЯКІ ВЖЕ СТАЛИ ЗВИЧНИМИ НА ЦІЙ ДІЛЯНЦІ ДОРОГИ»

ремонт дороги RGM group

ТОВ «Роад Констракшн», що входить до групи компанії RGM group, продовжує ремонтувати дороги Сумщини. На замовлення Служби автомобільних доріг в Сумській області проводиться поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-06 Контрольно-пропускний пункт “Рижівка”-Білопілля-Миколаївка-Лебедин-Лантратівка (окремими ділянками).

Дорожніми бригадами ТОВ «Роад Констракшн» ведуться роботи на двох ділянках загальною протяжністю більше 5 км.

Наразі, на першій ділянці протяжністю 4050 м проведено фрезерування існуючого дорожнього покриття та вирівнювання профілю, з яких на 2-х кілометрах улаштовано вирівнюючий шар дрібнозернистої асфальтобетонної суміші типу Б.

На другій ділянці протяжністю в 1230 м роботи підходять до свого завершення. Вже покладений вирівнюючий шар асфальтобетонної суміші типу Б, а також верхній шар нового покриття. Дорожники провели фрезерування існуючого покриття та вирівнювання профілю, а також установили дорожні бордюри на підходах до мостового переходу.

«У своїй роботі ми використовуємо якісні і надійні матеріали для того, аби мешканці Сумщини надовго забули про незручності під час пересування. Наша робота кропітка, вимагає чимало зусиль та часу, втім ми підходимо до неї із максимальною відповідальністю, а тому можемо гарантувати, що по завершенню ремонту жителі області забудуть про ями та вибоїни, які вже стали звичними для них на цій ділянці»,  – коментує директор ТОВ «Роад Констракшн» Олексій Макарюк.