RGM group продовжує ремонтувати дорогу Батурин-Конотоп-Суми

Компанія «РОАД КОНСТРАКШН», що входить до складу RGM group, успішно продовжує ремонтувати дорожнє покриття між двома найбільшими адміністративними центрами Сумщини – Сумами та Конотопом.

Читати далі “RGM group продовжує ремонтувати дорогу Батурин-Конотоп-Суми”

На мосту в Климентовому почали облаштовувати дорожні під’їзди

Завершивши роботи з монтажу деталей металевої балки центральної прогонової будови на об’єктi реконструкції мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району, перейшли до улаштування монолітної плити.

Наразі у цьому напрямку проводяться підготовчі роботи — в’яжуть каркас та улаштовують опалубку з металопрофілю.

Окрім цього перейшли до виконання безпосередніх дорожніх робіт — влаштовуємо під’їзди до мосту, робимо дорожні корита, улаштування основ із щебенево-піщаних сумішей С-5 з наступним улаштуванням піщано-щебеневої суміші обробленої цементом.

Реконструкцію мосту проводить компанія «Сумимостобуд», що входить до складу RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Нагадаємо, міст у с. Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.

Уже через кілька місяців ремонт об’єкту буде повністю завершено.

Плитка від RGM group: даємо гарантію на 10 років!

Ми піднімаємо МАКСИМАЛЬНІ ставки! Порівнюємо нашу роботу і нашу плитку із конкурентами в одному й тому ж місці, на одній і тій же вулиці у Сумах – тільки наша плитка укладена ТРИ роки тому (у 2016-му), а наших опонентів – ЛИШЕ 2018 року! Ми даємо фору у два роки, тому що переконані у якості наших матеріалів та у якості виконаних нашою компанією робіт!

Читати далі “Плитка від RGM group: даємо гарантію на 10 років!”

 «Бруківка» від RGM group

Як і обіцяли, інформуємо вас про асортимент нашої тротуарної плитки та ексклюзивні варіанти її укладання. Наші спеціалісти мають великий досвід з благоустрою вулиць Сумщини, тому на ваш смак та побажання запропонуємо вам оригінальну розкладку будь-якої серії тротуарної плитки. Читати далі ” «Бруківка» від RGM group”

Доглянуті вулиці та алеї від RGM group

Кожен сумчанин мріє жити в місті  з доглянутими, безпечними вулицями, зручними тротуарами з велосипедними доріжками та пандусами. Та й власне подвір’я хочеться облаштувати гарненько та зі смаком. Читати далі “Доглянуті вулиці та алеї від RGM group”

Завершуємо ремонтні роботи мосту в с. Шевченкове

Завершуємо аварійний ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі Т-19-13 Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенiвка км 46+132 в с. Шевченкове. Його проводить на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області компанія «СУМИМОСТОБУД», що входить до складу RGM group.

Читати далі “Завершуємо ремонтні роботи мосту в с. Шевченкове”

Ремонт мосту в с. Галаївець — на фінальному етапі

Аварійний ремонт мостового переходу в с. Галаївець на автомобільній дорозі Т-19-13 Ромни-Липова Долина-Тростянець-Мезенiвка км 41+597 знаходиться на фінальній стадії.

Читати далі “Ремонт мосту в с. Галаївець — на фінальному етапі”

Роман Грищенко: Сумщина розпочинає масштабну реалізацію програми Президента «Велике будівництво»

Завдання нинішньої влади – побудувати в Україні 4,5 тисяч кілометрів нових пріоритетних доріг, а також відремонтувати десятки тисяч мостів. Про це у середу, 20 травня, повідомив Президент Володимир Зеленський у ході пресконференції. Сумщина вже виконує завдання Президента і розпочинає масштабну реалізацію програми «Велике будівництво», заявив Голова Сумської ОДА Роман Грищенко 21 травня під час візиту на міст на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава в с. Климентове Охтирського району.

Читати далі “Роман Грищенко: Сумщина розпочинає масштабну реалізацію програми Президента «Велике будівництво»”

Мінеральний порошок від RGM group – необмежені можливості для дорожнього будівництва

У 2020 році група компаній RGM group долучилася до масштабного будівництва доріг Сумщини. Наразі ми забезпечуємо виробників асфальтобетонних сумішей Сумщини мінеральним порошком, який є обов’язковим компонентом якісного дорожнього покриття. Читати далі “Мінеральний порошок від RGM group – необмежені можливості для дорожнього будівництва”