Бізнес або хобі?  Декоруємо щебінь і крихту своїми руками.

 Звичні матеріали щебінь і мармурова крихта можуть перетворюватися в матеріали для вишуканого декорування і створення чудових ландшафтів. Як це можливо? Читати далі “Бізнес або хобі?  Декоруємо щебінь і крихту своїми руками.”

RGM group поставляє мармурову крихту для ландшафтного оформлення нашого міста

Цього року Суми як ніколи вражають грою кольорів та витончених ландшафтів. Тепер сімейні прогулянки містом стали ще приємнішими. Читати далі “RGM group поставляє мармурову крихту для ландшафтного оформлення нашого міста”

Укладання тротуарної плитки: довірити спеціалістам чи робити самостійно?

Потрібно укласти тротуарну плитку? Якщо Ви не знаєте: робити це самостійно чи запросити фахівців – давайте розберемось. Читати далі “Укладання тротуарної плитки: довірити спеціалістам чи робити самостійно?”

RGM group дотримується контролю якості продукції

Будівництво стратегічних об’єктів державного значення – велика відповідальність для будь-якої дорожньої компанії. Важливо мати не лише виробничі потужності та висококваліфікованих спеціалістів, а й лабораторно підтверджувати якість матеріалів та продукції. Читати далі “RGM group дотримується контролю якості продукції”

RGM group проводить випробування мосту в Климентовому

ТОВ «Сумимостобуд», що входить до групи компаній RGM group, завершило реконструкцію мосту на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентове Охтирського району завершено. Перед відкриттям маємо переконатися у надійності конструкцій, тому наразі триває процес випробування — потрібно досягти технічних та якісних показників конструкцій. Його виконують сертифіковані організації.

Читати далі “RGM group проводить випробування мосту в Климентовому”

Сьогодні RGM group відвантажує 180м3 товарного бетону для зведення торгівельного комплексу в Сумах

О п’ятій годині ранку ТОВ «Сумимостобуд», що входить до складу  RGM group, відвантажило перші 9м3 якісного товарного бетону на один із будівельних об’єктів Сум. Читати далі “Сьогодні RGM group відвантажує 180м3 товарного бетону для зведення торгівельного комплексу в Сумах”

В рамках програми «Велике будівництво» відкривається міст у Климентово  

4 серпня 2020 року в рамках загальнонаціональної програми Президента України та Уряду «Велике будівництво» відбудеться урочисте відкриття мосту в с.Климентово на Охтирщині. Наразі проходять випробування реконструйованого мостового переходу на а/д національного значення Н-12 Суми-Полтава.

Читати далі “В рамках програми «Велике будівництво» відкривається міст у Климентово  “

Продовжуємо виконувати роботи на а/д Суми-Краснопілля-Богодухів

На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області, RGM group продовжує виконувати аварійні роботи на автомобільній дорозі державного значення Р-45 Суми-Краснопілля-Богодухів.

Читати далі “Продовжуємо виконувати роботи на а/д Суми-Краснопілля-Богодухів”

Ремонтуємо першу половину моста у с.Кімличка

 ТОВ «Сумимостобуд», що входить до складу RGM group, продовжує ремонтувати міст у с. Кімличка на автомобільній дорозі Т-19-04 Білопілля-Терни-Липова Долина-Гадяч км 66+212.

Читати далі “Ремонтуємо першу половину моста у с.Кімличка”