З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Найщиріші привітання адресуємо сьогодні талановитому, прогресивному керівнику Групи компаній RGM group та просто чудовій людині Сергію Леонідовичу Голубу! Від імені колективу компанії, юних академіків «Вільної боротьби Юрія Голуба», гандбольної команди «RGM group-СумДУ» та Футбольного клубу «Суми» щиро вітаємо Вас із Днем народження!

Читати далі “З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

Сьогодні у нашому місті завершився проект «Весільний  сквер»!

Компанія ТОВ «Роад Констракшн» ще місяць тому успішно завершила укладання тротуарної плитки на доріжках поблизу РАГСу. А сьогодні на новому, доглянутому майданчику красується нова фотозона у вигляді серця. Досить романтично і символічно.

Читати далі “Сьогодні у нашому місті завершився проект «Весільний  сквер»!”

Варто поспішити – обвал ціни на білий цемент!

Чудова новина для наших улюблених покупців! Компанія RGM group дарує 10%-ву знижку на білий цемент Royal El Minya Cement Co, Egypt 52,5 N!

Білий цемент являє собою в’яжучий гідравлічний засіб, який при змішуванні з водою схоплюється і твердне, і в результаті стає міцним і дуже стійким матеріалом. 

Особливості, які відрізняють білий Портланд-цемент від сірих Портланд цементів:

  • Сировина є більш чистою
  • Виготовляється з використанням прогресивних інноваційних технологій
  • Більш тонкий помел
  • Швидке схоплювання розчину
  • Високі показники міцності
  • Відрізняється естетичними та декоративними властивостями
  • Виробляється з високим ступенем білизни, яка з часом не знижується
  • Забезпечує рівну поверхню і красиву зовнішній вигляд
  • При змішуванні з пігментами різного забарвлення, дає можливість отримання живих і яскравих кольорів

Залишилися питання? Звертайтеся – наші професіональні консультанти допоможуть, розрахують і дадуть відповідь на будь-яке питання.Чекаємо на Ваші замовлення! 

Товарний бетон для нових колон торгівельного центру

Підприємства RGM group систематично поставляють сертифікований товарний бетон С20-25  на будівельний майданчик торгівельного центру на вул.Воскресенська.

Читати далі “Товарний бетон для нових колон торгівельного центру”

Будуємо та відпочиваємо разом з RGM group

RGM group це бренд професійного, талановитого та дружнього колективу, який десятки років будує для жителів Сумщини безпечні дороги та мости. У нас молодий та креативний колектив, і щоразу ми переконуємося, що проектувати та будувати для вас дороги, вулиці та майданчики – стало справою нашого життя.

Читати далі “Будуємо та відпочиваємо разом з RGM group”

RGM group на Всеукраїнському форумі “Нові методичні рекомендації мінекономіки у сфері дорожнього господарства”

16 жовтня у Києві успішно відбувся Всеукраїнський Форум “Нові методичні рекомендації Мінекономіки у сфері дорожнього господарства”. Будучи членом Всеукраїнської дорожньої асоціації, компанія RGM group приєдналася до дискусії та продуктивного нетворкінгу у професійному колі найпрогресивніших дорожніх компаній та представників органів влади для обговорення нової методології закупівель у дорожній галузі.

Читати далі “RGM group на Всеукраїнському форумі “Нові методичні рекомендації мінекономіки у сфері дорожнього господарства””

Яскрава й ексклюзивна форма від RGM grоup для нових перемог

Всі ми батьки, які щоранку хочуть бачити щасливі очі своєї дитини, і разом з нею вболівати за улюблену футбольну команду. А як бути, коли твій син чи донька обирають шлях спорту і приєднуються до спортивної і дружньої родини?! Відповідь одна: «Я поряд синку! Йди тільки вперед!»

Читати далі “Яскрава й ексклюзивна форма від RGM grоup для нових перемог”

Олександр Мірошніченко: «Обертаєшся, а позаду чорна блискуча смуга…..і стільки ще нових доріг попереду»

Молодий і вже досвідчений бригадир дорожніх робіт «Роад Констракшн» Олександр Мірошніченко закінчував Вище професійне училище будівництва і автотранспорту в Сумах. Маючи потужний внутрішній запал, хлопець не витрачав жодної хвилини. «Набивши руку» при будівництві сучасних житлових комплексів, Олександр відразу ж прийшов до компанії  «Роад Констракшн».

Читати далі “Олександр Мірошніченко: «Обертаєшся, а позаду чорна блискуча смуга…..і стільки ще нових доріг попереду»”

Улаштовуємо основний проїзд на дорозі Конотоп-Буринь-Чумакове

ТОВ «Роад Констракшн», що входить до групи компаній RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області продовжує ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-19-10 Конотоп – Буринь – Чумакове. Роботи виконуються на окремих ділянках дороги км 28+985 – км 39+000, км 46+140 – км 47+107 та км 49+920 – км 50+480. Загальна протяжність запланованих дорожніх робіт – 11,542 км.

Читати далі “Улаштовуємо основний проїзд на дорозі Конотоп-Буринь-Чумакове”

ТОВ «Роад Констракшн» розпочало будівництво доріг на Білопільщині

За темпами «Великого будівництва» доріг Сумщина впевнено лідирує серед інших регіонів України. На замовлення Служби автомобільних доріг в Сумській області ТОВ «Роад Констракшн», що входить до складу RGM group, проводить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-06 Контрольно-пропускний пункт “Рижівка”-Білопілля-Миколаївка-Лебедин-Лантратівка (окремими ділянками).

Читати далі “ТОВ «Роад Констракшн» розпочало будівництво доріг на Білопільщині”