Новинка в асортименті цементів від компанії RGM group: тепер ми пропонуємо не лише М500 Д0, а й М500 Д20. Головні відмінності та переваги

Компанія RGM group постійно займається розширенням асортименту товарів аби максимально задовольнити потреби своїх клієнтів. Тепер, при виборі цементу, ми пропонуємо орієнтуватися не лише на марку міцності, а й брати до уваги кількість добавок.

У чому різниця між цементом Д0 та Д20

Відмінність цементу Д0 та Д20 полягає у складі (Д – добавки, число – кількість добавок у процентному відношенні до маси).

У цементі ПЦ І 500 Н добавки відсутні (Д0), у нашій новинці – ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н Д20 кількість мінеральних домішок становить до 10%.

Згідно з чинними нормативами при виробництві цементів допускається використання добавок. Ці речовини позначаються на конкретних властивостях будматеріалу та здешевлюють вартість кінцевого продукту.

Який цемент кращий Д0 чи Д20?

Відповідь на це запитання прямо залежить від цілей використання цементу. Треба враховувати призначення об’єкта будівництва, конструктивні особливості та умови його подальшої експлуатації.

І цемент ПЦ І-500Р-Н, і цемент ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н використовуються для виготовлення бетонів класу В30 і вище для всіх видів будівельних робіт.

Особливість цементу ПЦ І-500Р-Н у тому що він – швидкотверднучий, має високу початкову міцність. Його рекомендують застосовувати,  якщо потрібно в дуже короткий термін отримати максимальну міцність виробів, та в холодну пору року, коли не має можливості скоротити час теплової обробки виробів.

З цементу  цієї  марки будують дороги, виготовляють пінобетон, газобетон, сухі будівельні суміші, залізобетонні конструкції (з високими вимогами до водостійкості, морозостійкості та довговічності).

Він є незамінним для термінового ремонту виробів з бетону.

У свою чергу, для цементу марки ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н характерні підвищена стійкість до хімічної корозії та менше тепловиділення під час монолітного бетонування.

Завдяки вмісту специфічної пуцоланової добавки цей цемент відрізняється від цементу марки ПЦ І-500Р-Н значно меншим (до 30 %) водовідділенням без застосування хімічних добавок. Це надає йому переваги у монолітному бетонуванні та «вертикальній» технології при виготовленні панелей.

Купити цемент у Сумах

Обирайте цемент у компанії RGM group та будьте впевнені в оригінальності товару та його якості. 

Ми пропонуємо портландцемент від заводу виробника ПАТ “Івано-Франківськцемент” (Франківськ). Цемент реалізуємо в оригінальному заводському мішку, з гарантованою якістю, вагою, логотипами та захисними знаками від виробника.

У нас Ви можете придбати тарований цемент (по 25 кг мішок) у будь-яких об’ємах. Оптовим покупцям гарантуємо знижку на кожну відвантажену тонну матеріалу.

Щоб зробити замовлення, просто зателефонуйте нам за номером +38 (050) 356-2605.