Нова дорога до Старого Села від RGM group

Поточний середній ремонт п’яти кілометрової ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191512 Суми – Старе Село завершено працівниками RGM group.

Робітники працювали над посиленням конструкції дорожнього полотна за допомогою спеціальної суміші щебеневих матеріалів укріпленої цементом, а також двома шарами асфальтобетонної суміші. На завершальному етапі ремонту дороги облаштували охайні узбіччя, встановили дорожні знаки та бар’єрні огородження, зробили дорожню розмітку.

Зі слів місцевих жителів, дорогу не ремонтували близько 50 років, і вони радіють, що відтепер дорогу відновлено, вона комфортна і безпечна. Ми впевнені і гарантуємо, що дорога прослужить людям багато років, адже на будівельному об’єкті працювали кваліфіковані спеціалісти та сучасна техніка.

Використовували тільки будівельні матеріали виготовлені на високотехнологічному асфальтобетонному заводі RGM group, де уся продукція проходить лабораторні дослідження і відповідає міжнародним стандартам.

RGM group продовжує працювати за обраним курсом беззаперечної якості послуг, адже дороги – це є обличчя Сумщини й України!