Надійний, екологічний, естетичний: продаж та доставка бутового каменю у Сумах від RGM group

Компанія RGM group реалізує популярний у будівництві та ландшафтному дизайні бутовий камінь. Його високо цінують за міцність, стійкість до несприятливих погодних умов та, як результат, за довгий термін служби.

Бутовий камінь не вбирає вологу та використовується як базовий будівельний матеріал для фундаментів, берегоукріплення, зведення гребель, гідротехнічних споруд, огорож. Також застосовують для посилення насипів та спуску мостів.

Через ефектну фактуру бутовий камінь широко використовується в декоративних цілях – у ландшафтному дизайні.

Купити бутовий камінь у Сумах за вигідною ціною

Компанія RGM group реалізує якісний товар, що відповідає будівельним нормам та стандартам. У нашій компанії пропонується до продажу будівельний матеріал, що має високі характеристики щільності та морозостійкості. Бутовий камінь належить до 1-го класу радіоактивності, а значить, матеріал не токсичний, не виділяє шкідливих для здоров’я речовин.

 

Довідково:

Вміст глини у грудках – 0%

Міцність (марка) за дробильністю – 1400

Марка за морозостійкість – F 300

Насипна щільність – 1,60 т/м³

 

Бутовий камінь використовують:

  • Для будівництва огорож, фундаментів, опорних стін
  • У дорожньому будівництві
  • Як заповнювач для бетонних розчинів
  • Для зміцнення берегової лінії
  • У ландшафтному дизайні (для створення альпійської гірки, як декоративний елемент клумб та садових ділянок, сходів та садових доріжок, декоративних басейнів, декоративних квітників)

Компанія RGM group реалізує камінь червоного та сірого кольору.

Замовляйте якісний бутовий камінь з доставкою та самовивозом від RGM group. Телефон для консультації та замовлення: +38 (050) 356-2605.