На провулку Чугуївський у Сумах почали улаштування тротуару

Інформуємо громадськість та замовників про хід виконання робіт на провулку Чугуївський у Сумах.

Інформуємо громадськість та замовників про хід виконання робіт на провулку Чугуївський у Сумах. На сьогодні, на на цій ділянці компанія “РОАД КОНСТРАКШН” роботи не виконує, рух по ньому відкрито – чекаємо “усадки” вирівнюючого шару дорожнього покриття, а також даємо можливість іншому підряднику зробити тротуар і сходи (ці роботи, як видно по фото вже почалися).
На сьогодні нашою компанією зроблено:
вирівнювання дороги грейдером, розширення її та встановленню бордюр. Після чого уже улаштовано два шари складової покриття – цементно-піщана суміш та вирівнюючий шар асфальтобетону дрібнозернистого типу Б. Аналогічні роботи проведені і на місці стоянки у кінці провулку внизу.
Після технічної паузи наша компанія улаштує третій фінальний шар дорожнього покриття, який складається із асфальтобетону дрібнозернистого типу Б.
Окремо хочемо звернути увагу на улаштування водовідведення, яке робиться таким чином, щоб вода не розганялася у бурхливий потік при цьому зносячи усе на своєму шляху, а навпаки була керованою, з можливістю гальмування у водогоні.
Тому саме водовідведення складається із блоків бетонних Б7 (блок-бистроток, вода по ньому тече, при цьому течія постійно гаситься).