На мосту в Климентовому готуємося до монтажу конструкцій головної прогонової балки

мост в Климентовому

Завершили збирання усіх трьох ліній головної прогонової балки мостового переходу через річку Ворскла у с. Климентове Охтирського району, що розташований на автодорозі Н-12 Суми-Полтава. Залізні конструкції виставлені на спеціальні монтажні балки, за допомогою яких вони будуть доставлені до свого прогону на мосту.

Окрім цього, змонтовано оглядові сходи з обох боків мосту (сходи для огляду конструкцій мосту). Завершено бетонування відкосів під опорами 0-8.

Хочемо звернути увагу, що з 08:00 14 травня 2020 року до 20:00 17 травня 2020 року та з 08:00 19 травня 2020 року до 17:00 21 травня 2020 року рух через мостовий перехід в с. Климентове буде повністю закритий. У цей час буде здійснюватися монтаж конструкцій головної прогонової балки!

Об’їзд, за погодженими з УПП у Сумській області схемами, здійснюватиметься автомобільною дорогою загального користування державного значення Р-45 Суми-Краснопілля-Богодухів (ч/з населені пункти смт Велика Писарівка, смт Краснопілля). Також, об’їзд здійснюється автомобільною дорогою державного значення Т-1906 КПП «Рижівка»-Білопілля-Миколаївка-Лебедин-Лантратівка ч/з населені пункти Лантратівка, Чупахівка, Лебедин (в с. Чупахівка км 134+041, через мостовий перехід є обмеження проїзду для автомобілів загальною масою більше 20 т).

Нагадаємо, ремонт виконує ТОВ “СУМИМОСТОБУД”, що входить до групи компаній RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.