На мосту в Климентовому готуємося до бетонування монолітної плити

Тривають підготовчі роботи до бетонування монолітної плити на двох прольотах мосту через річку Ворскла у с.Климентове Охтирського району, що розташований на автодорозі Н-12 Суми-Полтава. Також займаємося монтажем залізобетонних балок перекриття (всього на цій частині мосту буде змонтовано 38 балок).

Паралельно почали підготовку для збирання металічних ниток для перекриття головного прольоту мосту.

Роботи з реконструкції мостового переходу виконує “СУМИМОСТОБУД”, що входить до RGM GROUP, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами, адже завдяки тому, що компанія «СУМИМОСТОБУД» сама виробляє цілий ряд будівельних матеріалів, ми маємо змогу і більш ретельно контролювати якість складових ремонту і пропонувати нашим замовникам більш вигідні умови.

Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за номером: 050-407-78-79.

Нагадаємо, міст у с.Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.

Роботи з реконструкції мостового переходу виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Уже цього року ремонт об’єкту має бути повністю завершено.