На мосту в Катеринівці забито 90 паль

залізобетонні палі RGM group

Компанія «Сумимостобуд», що входить до складу RGM group продовжує капітальний ремонт мостового переходу на км 147+475 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-65 Контрольно-пропускний пункт “Миколаївка”-Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-Контрольно-пропускний пункт “Катеринівка”.
За останній час на об’єкті в ході ремонту проводилися роботи із забивання паль. Всього було забито 90 штук (перша половина). Найближчим часом буде виконано розмочалювання свай, підготовка каркасів насадок на опорі №6. Почалися роботи по підготовці бетонування (встанволення опалубки).

До цього були зроблені наступні роботи:
– влаштований тимчасовий міст, щоб зробити об’їзд і не перекривати рух;
– виконується завіз будівельних матеріалів;
– прововедені роботи по підготовці до забивання свай;
– почалися демонтажні роботи конструкцій старого мосту.
Наступніі етапи робіт:
– улаштування насадок на сваї;
– монтаж підферменників;
– улаштування балок прогонової будови;
– монтаж монолітної плити;
– спряження монолітної плити і дорожного полотна.
Завершення ремонтних робіт — у наступному році.
Роботи виконує компанія «СУМИМОСТОБУД», яка входить до складу RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг Сумської області.
RGM group сама виробляє цілий ряд будівельних матеріалів, тому ремонт виконує як завжди якісно і за доступними цінами. Ми ретельно контролюємо якість складових ремонту і пропонуємо нашим замовникам більш вигідні умови.
Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за номером: 050-407-78-79.