На мосту у с.Климентове почали монтаж залізобетонних балок прогонової будови

Компанія “СУМИМОСТОБУД”, що входить до RGM GROUP, на мосту через річку Ворскла у с.Климентове Охтирського району, що розташований на автодорозі Н-12 Суми-Полтава із боку Сум почала монтаж залізобетонних балок прогонової будови. Перед цим були зроблені підферменники на опорах під ці балки.
Також із боку Сум зроблене спряження дороги і мосту за допомогою залізобетонних плит. Продовжуємо демонтаж старих конструкцій мосту. Наразі уже повністю демонтовано старе дорожнє полотно з обох боків конструкції, почали демонтаж старих несучих конструкцій – металевих ферм.
Нагадаємо, час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.
Роботи з реконструкції мостового переходу виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.
Уже наступного року ремонт об’єкта має бути повністю завершено.
Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами, адже завдяки тому, що компанія «СУМИМОСТОБУД» сама виробляє цілий ряд будівельних матеріалів, ми маємо змогу і більш ретельно контролювати якість складових ремонту і пропонувати нашим замовникам більш вигідні умови.
Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за номером: 050-407-78-79.