На мосту у Климентовому триває монтаж залізобетонних балок перекриття

На мосту через річку Ворскла у с.Климентове Охтирського району, що розташований на автодорозі Н-12 Суми-Полтава триває монтаж залізобетонних балок перекриття (всього на цій частині мосту буде змонтовано 38 балок). Також працюємо над бетонуванням швів між прогоновими балками, що у свою чергу є підготовчими роботами до облаштування монолітної плити.

Паралельно почали підготовку для збирання металічних ниток для перекриття головного прольоту мосту.

Роботи з реконструкції мостового переходу виконує “СУМИМОСТОБУД”, що входить до RGM GROUP, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Нагадаємо, міст у с.Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.

Уже цього року ремонт об’єкту має бути повністю завершено.