На Климентовому готуємося до бетонування завершальної частини монолітної плити

Продовжуємо роботи з улаштування монолітної плити на центральному прольоті (3-4) в рамках реконструкції мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району.

Роботи, які виконуються по улаштуванню монолітної плити:

– укладання арматурного каркасу;

– монтаж опалубки;

– роботи по електропостачанню.

Плануємо 10 червня почати роботи із бетонування.

Також продовжуємо улаштування під’їзних шляхів до мосту, робимо дорожні корита, улаштування основ із щебенево-піщаних сумішей С-5 з наступним улаштуванням піщано-щебеневої суміші обробленої цементом М-40.

Реконструкцію мосту проводить компанія «Сумимостобуд», що входить до складу RGM group, на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області.

Нагадаємо, міст у с. Климентове через річку Ворскла побудований ще у 1960 році, понад 10 років знаходився в аварійному стані і потребував капітального ремонту .

У ході реконструкції мостового переходу через річку Ворскла у селі Климентове уже виконані роботи із спорудження нового мостового переходу паралельно з існуючим мостом.

Також відзначимо, що під час другої стадії реконструкції буде здійснено замiну старих прольотів та об’єднають відремонтований міст з новозбудованим. Ширина нового мосту буде – 9,5 м.

Уже через кілька місяців ремонт об’єкту буде повністю завершено.