Микола Кирий: “Саме робота над цим мостом і закохала мене у сферу мостобудування”

Микола Кирий працює стропальником у мостовій бригаді Олександра Безручка, про якого ми нещодавно вам розповідали, вже більше 10 років. З ранку до вечора Микола разом з хлопцями ремонтує мости на Сумщині, які поєднують людей.

У цій сфері Микола не новачок – 20 років свого життя він присвятив мостобудуванню разом із RGM group. Добре пам’ятає свій перший сумський міст на вулиці Прокоф‘єва.
«Саме робота над цим мостом і закохала мене у сферу мостобудування. А далі – десятки інших, кожен з яких давав неймовірний досвід, знання і розуміння, як це працює. Із року в рік я вчився у колег, у мого наставника Олександра Безручка, і все більше розумів, що це – моє. Тут я знайшов своє покликання.
Часом буває важко, особливо влітку, у розпал сезону – робота 24/7, не вистачає часу на рідних, хоббі, але така специфіка моєї роботи. Коли бачу результати роботи – усі труднощі забуваються, адже перед очима постає велична і така важлива для суспільства споруда – міст. Він єдинає міста, області, країни і нас, працівників цієї сфери.
Ми щиро віримо у те, чим займаємося, знаємо, що результатами нашої роботи користуватимуться сотні тисяч українців, і їхня вдячність – моя мотивація працювати вже стільки років», – зізнається Микола.
Поза роботою, наш майстер – люблячий чоловік, турботливий батько і вже дідусь. Онучата захоплюються своїм дідусем і пишаються його справою життя. А можливо, мріють стати схожим на свого дідуся?!
Будьте закохані у свою справу і вірте в те, що обрало ваше серце! У цьому і є покликання кожного із нас! А RGM group бажає всім долати будь-які сумніви і досягати ще більшого, надважливого для кожного! Ми варті того, аби жити щасливо і посміхатися щоденно, щохвилини!