Можливості використання мармурової крихти – поради від RGM group

Мармурова крихта

Мармурова крихта – один з найпопулярніших матеріалів, і все частіше наші клієнти використовують його в оздоблювальних роботах,  ландшафтному дизайні, для фільтрації води тощо.

Пропонуємо детальніше ознайомитися зі сферами використання цього ексклюзивного матеріалу.

Будівництво, ремонти

Мармурова крихта має високу стійкість до стирання та тривалий термін експлуатації, тому сміливо можете створювати красиві, надійні та віковічні поверхні – сходи, підвіконня, підлоги.

Маючи креативну фантазію та використовуючи різні кольори і відтінки мармурової крихти, можна створити дизайнерські мозаїчні  підлоги. Для цього потрібно зробити розмітку майбутнього малюнка, нанести цементну суміш з 1/3 мармурової крихти запланованого кольору і ось перед вами унікальна поверхня!

Ландшафтний дизайн

Мармуровою крихтою (5-10 мм) ландшафтні дизайнери облагороджують садові ділянки та декорують території поблизу приватних будинків, дач. Крім естетичної, матеріал виконує і практичну функцію.

Наприклад, крихта захищає поверхню землі від перегрівання та перепадів температури, створює перепони для росту та розповсюдження бур’янів, затримує вологу, завдяки чому ґрунт не пересихає.

Ще один приклад використання крихти різних відтінків – це імітація водойми та створення «сухого струмку». Виглядає це напрочуд гарно і  незвично, а в деяких випадках замінює звичну водойму, коли її створення неможливе

 Очищення води

Останнім часом мармурова крихта все частіше використовується в фільтрах для стабілізації складу води. Для цього мармуровими частками навантажують звичайний пісочний фільтр, враховуючи склад води. Не варто використовувати таку суміш для дуже жорсткої води або води з домішками заліза чи марганцю.

Ми звикли піклуватися про комфорт наших покупців, заощаджуючи їхні кошти та час. Тому при необхідності, можемо упакувати мармурову крихту у мішки до 50 кг для зручності транспортування.

Дізнатися ціну і замовити мармурову крихту можна у розділі