Модульні блоки лего від RGM group: трендова європейська новинка зі знижкою 15% на передзамовлення

Замовляйте модульні блоки лего сьогодні – та отримайте готову продукцію в розпал будівельного сезону! Компанія RGM group пропонує своїм клієнтам уже зараз зробити передзамовлення та з настанням тепла не чекати на продукцію для свого об’єкта, а будувати.

Усім, хто зробить замовлення до 31 січня 2022 року, наші менеджери з продажу порахують вартість модульних блоків з приємною знижкою – 15%.

Нагадаємо, цього року компанія RGM group запустила у виробництво новинку з європейського будівельного ринку – модульні блоки лего. Це прорив у будівельній галузі, де звикли до фундаментних блоків, цегли, газоблоків.

Модульні блоки лего відкривають цілий простір нових можливостей. Це блоки відлиті з важкого бетону, що не потребують армування. Їхня особливість в унікальній формі. Шипи-піраміди на верхній частині зчіплюються з відповідними пазами внизу блока. Зведення конструкції проводиться без використання з’єднувального розчину! Отож за потреби Ви з легкістю зможете встановити, розібрати модульні блоки лего та побудувати нову конструкцію.

Модульні блоки використовують для зведення тимчасових та капітальних споруд:

  • Фундаменти
  • Масивні опорні стіни
  • Силосні ями
  • Відсіки та ніші для роздільного зберігання будь-яких матеріалів та продукції.
  • Гаражі
  • Складські приміщення

Будівництво з блоками лего завжди обійдеться дешевше шляхом скорочення витрат на робітників, профільну техніку, відсутності витрат на клей та розчини кладки. Все, що Вам потрібно на будівництві – кран або маніпулятор.

Маєте запитання? Телефонуйте нашим менеджерам з продажу та дізнавайтеся усі подробиці.

Не баріться із замовленнями. Знижка 15% на передзамовлення діє до 31 січня 2022 року.

Телефонуйте +38 (050) 356-2605.