Модульні блоки лего від RGM group: якісно нове рішення старих завдань

Звикли до фундаментних блоків? Не уявляєте будівництво без цегли, газоблоків? У нас для Вас новина: на будівельному ринку Сумщини новий гравець – модульні блоки лего від RGM group!

Модульні блоки лего – це що?

Блок відлитий з важкого бетону. Не потребує армування. Має унікальну форму, виконану за принципом конструктора Лего. Шипи у формі пірамід на верхній частині зчіплюються з відповідними пазами внизу. Зведення конструкції проводиться без використання з’єднувального розчину. Модульні блоки лего легко встановлюються та розбираються. 

RGM group виробляє широкий спектр типорозмірів модульних блоків лего для вирішення будь-яких завдань. Так, вага одно найменшого блоку 300 кг, а найбільшого – 2400 кг.

Що будують з модульних блоків лего?

До головних переваг модульних блоків лего відноситься їх довговічність та надійність, мінімальне водопоглинання, морозостійкість. Тому блоки використовують, як для тимчасових, так і капітальних споруд.

Завдяки стійкості до механічних впливів, а блоки лего витримують не лише вертикальні, а й горизонтальні навантаження (на відміну від ФБС), з блоків будують фундаменти, масивні опорні стіни, силосні ями, стіни підвалів, відсіки та ніші для роздільного зберігання будь-яких матеріалів та продукції.

З модульними блоками Ви можете легко та швидко, у будь-яку пору року побудувати гараж, складське приміщення, тимчасову споруду. А у разі зміни планів, просто розібрати конструкцію та повторно використати блоки.

Будівництво з блоками лего завжди обійдеться дешевше шляхом скорочення витрат на робітників, профільну техніку, відсутності витрат на клей та розчини кладки. Все, що Вам потрібно на будівництві – кран.

Маєте запитання? Телефонуйте нашим менеджерам з продажу та дізнавайтеся усі подробиці. Номер телефону +38 (050) 356-2605.