Міцні та надійні, вони – поза конкуренцією: залізобетонні вироби від RGM group

Головна роль практично у всіх сферах сучасного будівництва належить залізобетону різних видів. І не дарма! Залізобетонні вироби поєднали у собі дві якості, які ідеально доповнюють одна одну.

Так, бетон працює на стиск, а арматура, в свою чергу, працює на розтягування. Це надає виробам міцність та надійність, залишаючи конкурентів далеко позаду.

Найпоширеніші залізобетонні вироби

Асортимент ЗБВ настільки широкий, що його поділяють на підгрупи за сферою застосування:

  • дорожнє будівництво;
  • житлове та промислове будівництво;
  • інженерні системи;
  • електромережеве будівництво.

Що пропонує своїм клієнтам компанія RGM group

Палі залізобетонні мостові та загально-будівельного призначення

Залізобетонні палі передають навантаження від споруди на стійкі та міцні шари ґрунту, минаючи слабку структуру з низькими несучими властивостями, що знаходиться зверху. Використовуються під час будівництва висотних і багатоповерхових будинків, мостів, тунелів, естакад, промислових об’єктів, торгових комплексів, складських приміщень. Також застосовуються для підвищення несучої здатності опор повітряних ліній електропередач.

Фундаментні блоки

Призначені для будівництва основи будівель та споруд, але також можуть використовуватися для зведення стін підвальних поверхів або невеликих будівель. Дані вироби завжди знаходяться під впливом високих навантажень, тому вони виготовляються з найвищою марки бетону. Фундаментні блоки — це цілісні вироби без внутрішніх пустот.

Дорожні та мостові плити

Завдяки армуванню і високій марці використовуваного бетону, плити мають хорошу опорну здатність і витримують динамічні навантаження. Таке дорожнє покриття ідеальне для руху важкого транспорту і спецтехніки. Плити можна використовувати повторно. Це дозволяє будувати тимчасові дороги. Укладати дорожні плити можна навіть при мінусовій температурі. За будь-яких погодних умов дорожні плити зберігають стабільні параметри.

Бетонні кільця

Використовуються при будівництві очисних колекторів, септиків і систем каналізаційних стоків. Будівництво колодязів з них обходиться дешевше, ніж цегляна кладка. Також бетонні кільця йдуть у будівництво водопровідних, каналізаційних і газопровідних мереж.

Плити перекриття для колодязів

Доповнюють залізобетонні кільця. Встановлюється на останнє залізобетонне кільце, що дозволяє захистити колодязь від проникнення непотрібної вологи і служить опорою. Плита перекриття захищає колодязь від забруднень і убезпечує від нещасних випадків.

Плити днища

Доповнюють залізобетонні кільця. Застосовуються в тих випадках, коли потрібне тверде дно колодязя. Оскільки все навантаження від маси кілець концентрується на днищі, такі вироби виготовляються з більш високої марки бетону.

Обираючи ЗБВ від компанії RGM group Ви можете бути впевнені що:

  • Обрали економічно вигідний варіант у порівнянні з несучими  конструкціями з металу
  • Завдяки високій технологічності, можете замовити вироби потрібного розміру
  • Матимете пожежостійку конструкцію (у складі ЗБВ жодного горючого матеріалу)
  • Ваша конструкція – на віки, адже у ЗБВ відмінна стійкість до впливу навколишнього середовища (морозостійкість, мінімальне температурне розширення)
  • Ви швидко завершите будівництво

RGM group гарантує не тільки якість і лабораторну перевірку продукції, що виготовляється, але і своєчасну доставку власними тралами вантажопідйомністю до 30 тонн.

Щоб зробити замовлення, просто зателефонуйте нам за номером +38 (050) 356-2605