Мінеральний порошок від RGM group в тренді «Великого будівництва»

В умовах активної реалізації програми Президента та Уряду «Велике будівництво», RGM group успішно постачає мінеральний порошок для забезпечення ідеальної якості  дорожнього покриття.

«Мінеральний порошок – важливий нерудний матеріал для асфальтобетонних та органо-мінеральних сумішей. Уже цієї весни ми почали активні поставки будматеріалу, який надає міцності, пружності та пластичності асфальтобетону, робить його поверхню рівною та захищає від деформацій. Поясню, чому сьогодні мінеральний порошок стає в тренді дорожнього будівництва. По-перше, компанії з виробництва бітомомінеральних сумішей тонними об’ємами замовляють порошок у надійних постачальників в якості заповнювача, який в рази збільшує в’яжучі можливості бітуму. По-друге, виготовляючи суміші з якісних матеріалів, ви автоматично гарантуєте якість улаштованих доріг, збільшуєте термін їх експлуатації  та економите комерційні чи бюджетні кошти», – коментує керівник RGM group Сергій Голуб.

Кожне підприємство прагне мати репутацію надійного виробника, який дотримується європейської технологія виробництва на основі новітніх матеріалів. І саме RGM group не лише виготовляє щебенево-мастикові асфальтобетонні суміші з використанням мінерального порошку, а й забезпечує інших виробників виключно якісним будівельним матеріалом. Продукція завантажується в автоцементовози як на умовах самовивозу, так і за потреб доставляється клієнтам.

«До речі, ще навіть червень не закінчився, а ми вже відвантажили майже 500 т мінерального порошку, що майже на 40% перевищує показник попереднього місяця. Попит продовжує рости, а отже, RGM group – надійний постачальник мінпорошку. З використанням саме нашого будматеріалу будуть зведені надійні дороги та мости Сумщини, які прослужать не один десяток років», – резюмує керівник групи компаній RGM group Сергій Голуб.