Мер Конотопу приємно вражений якістю виконання дороги Батурин-Конотоп-Суми

Дорога Р-61 Батурин-Конотоп-Суми має важливе значення для багатьох жителів Сумщини і тому її ремонт знаходиться під особливим контролем представників органів влади. Сьогодні, прямуючи у відрядження до Сум, конотопський міський голова Артем Семеніхін позитивно оцінив роботи, які ведуться співробітниками компанії «РОАД КОНСТРАКШН», що входить до складу RGM group.

Так, на своїй сторінці в Фейсбук Артем Семеніхін написав «Приємно, коли бачиш турботу про нашу область!», відзначивши при цьому роботу обласного керівництва, зокрема губернатора Романа Грищенка.

«Приємно спостерігати, що на цю дорогу, основну транспортну артерію між Конотопом і Сумами, звернули увагу і почали її роботи. Це вперше за багато років тут почали робити дорогу, бо раніше тут взагалі неможливо було проїхати. Приємно, що «паросль», яка закриває огляд водіям обабіч дороги, теж видаляють. Дякую новому губернатору за те, що він правильно підійшов до вирішення транспортних питань у нашому прикордонному регіоні», – додав конотопський міський голова у своєму відеозверненні.

Нагадаємо, у рамках ремонту дороги Батурин-Конотоп-Суми будуть виконані наступні основні роботи:

– планування відкосів земляного полотна;

– за допомогою дорожньої фрези — виправлення профілю із додаванням піщано-щебеневої суміші;

– влаштування нижнього шару покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші типу А товщиною 10 сантиметрів;

– влаштування верхнього шару покриття із гарячої асфальтобетонної суміші типу ЩМА-20 товщиною 5 сантиметрів;

– улаштування дорожнього корита;

– укріплення узбіч;

– встановлення дорожніх знаків;

– улаштування горизонтальної дорожньої розмітки.

Термін виконання — протягом місяця.

Для виконання ремонту компанія «РОАД КОНСТРАКШН» використовує власний автопарк спецтехніки, а також будівельні матеріали власного виробництва, що дає змогу пропонувати більш вигідні умови для Замовника і гарантувати якість виконання робіт.

http://