Ландшафтний дизайн своїми руками

Пісок, щебінь, мармурова крихта в лагдшафтному дизайні

Після пильного міста так приємно зануритися в оазис зелені, який розташувався на власному задньому дворі приватного будинку або ж на дачі.

Проте необхідно попрацювати, щоб створити не тільки зелене, а й практичне місце для відпочинку всією сім’єю. Чи завжди для створення естетичного ландшафту потрібні коштовні матеріали?

З RGM group зробити неперевершений ландшафт прибудинкової території можна своїми руками й не дорого. Для цього ми маємо всі необхідні матеріалі – пісок,  щебінь, мармурову крихту тощо.

 Пісок  – це екологічно

Останнім часом господині засипають піском не лише дитячу пісочницю, а й використовують його в якості декоративного матеріалу для доріжок, квітників, клумб.

Піском дуже зручно розмітити газони з квітами, на його яскравому фоні контрастно передається кольорова палітра ваших насаджень. Та й на сонці пісок не вигорає. А якщо вашим подвір’ям бігає малеча – ви подбаєте про їх безпеку та здоров’я.

 

Мармурова крихта – це вишукано

А щоб додати вашій клумбі вишуканості – не забудьте про мармурову крихту. У нас ви можете замовити декоративний щебінь ексклюзивного кремово-сірого кольору. З мармурової крихти можна вишукано викласти літню композицію або візерунок, який додасть вам літнього настрою.

 

Цементно-піщана суміш – це зручно  та просто

Уявімо, що декор клумби ви завершили і сусіди заздрісно поглядають через ваш паркан. Непогано б тепер красиво викласти тротуарну доріжку поблизу дому, а можливо, і цілий майданчик, де згодом стоятиме ваша бесідка.

Класичний варіант укладання плитки – мощення на подушку з цементно-піщаної суміші. Такий тротуар ви й самі зможете викласти – своїми руками без жодних переплат.

Цементно-піщана суміш складається з піску та цементу, тому така основа міцніша та довговічніша ніж просто пісок.

Доріжки зі щебню це вигідно і надійно

Садові доріжки зі щебню чи гравію одночасно привабливі та функціональні, тобто не тільки радують око, а й ходити по ним зручно.

Щебінь розрізняється за розміром фракції та кольором. Щебінь малих фракцій використайте для засипання доріжок, а  крупніші – для декорування або акцентів на  елементах ландшафту.  Мокрий або сухий щебінь може надати саду морської або японської стилістики.

Для декорування іноді може вистачити декількох мішків матеріалу, але, якщо у вас амбітніші плани, ми можемо запропонувати вам цілий вагон щебню та піску.

Зацікавили наші поради – замовте щебінь, пісок чи мармурову крихту з доставкою до будинку.

Будуйтеся та прикрашайте свої  доріжки саме зараз!