Кому цемент? RGM group підбиває проміжні підсумки продажів у «високий» сезон

З травня по липень цього року компанія RGM group реалізувала близько 300 тонн цементу – у 2,5 рази більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Зростання продажів – це найкращий відгук наших клієнтів і лише проміжний результат на шляху до реалізації мети компанії: забезпечення регіону якісним цементом.

«Цього року RGM group продовжує співпрацю з лідером з виробництва цементу в Україні ПАТ «Івано-Франківськцемент». Ми маємо паспорти якості на кожну партію товару та реалізуємо тарований цемент у заводській упаковці з усіма емблемами та знаками якості.

Ми постійно слідкуємо за будівельним ринком та працюємо на випередження потреб клієнтів. Цього року ми дещо змінили асортимент цементу та додали нову позицію: ідеальне співвідношення ціна-якість. Поцікавтесь у наших менеджерів з продажу» – коментує начальник комерційного відділу RGM group Ігор Ларченко.

Компанія RGM group пропонує своїм клієнтам дві найбільш популярні марки ПЦ І 500 Н Д0 (мішки по 25 кг та навал) та ПЦ ІІ/А-В-500Р-Н з кількістю мінеральних домішок до 10% (мішки по 25 кг).

Будівельний сезон у розпалі.

Телефонуйте та замовляйте першокласний цемент за номером +38 (050) 356-2605. З доставкою та самовивозом.

Будуйте якісно – будуйте з RGM group!