Компанія «СУМИМОСТОБУД» завершила улаштування водовідвідних лотків у Краснопіллі

ulashtuvannja-lotkiv

Водовідвідні лотки у Краснопіллі

Компанія «СУМИМОСТОБУД» завершила улаштування монолітних лотків та улаштування збірних лотків на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-19-18 у Краснопільскій ОТГ по вулиці Маяковського. Також були установлені борти з обох боків дороги, зробили заїзди у двори із залізобетонних плит.

Застосування різних видів стічних лотків зроблено для того, щоб на перепадах по висоті вода зменшувала свою швидкість (для цього на таких ділянках застосовуються спеціальні збірні залізобетонні лотки).

Роботи проводяться під контролем Служби автомобільних доріг у Сумській області та керівництва Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

Ремонт виконуємо згідно графіку, якісно і за доступними цінами – компанія «СУМИМОСТОБУД» сама виробляє цілий ряд будівельних матеріалів. Ми ретельно контролюємо якість складових ремонту і пропонуємо нашим замовникам більш вигідні умови.

Замовити бетон та цементний розчин потрібної для Вас марки, цементно-піщану суміш, палі, фундаментні блоки та інші залізобетонні вироби нашого виробництва можна за номером: 050-407-78-79.