Компанія RGM group пропонує: цементно-піщану суміш для укладання тротуарної плитки – старий, перевірений і надійний варіант

У дорожньо-будівельній галузі цементно-піщану суміш (ЦПС) застосовують при влаштуванні монтажного шару під укладку тротуарної плитки, бруківки, яка при створенні пішохідних доріжок, територій АЗС, парковок, квартальних проїздів, дворів, все частіше виступає альтернативою традиційному асфальтуванню із застосуванням асфальтобетонних сумішей.

Якщо Ви вирішили використовувати цементно-піщану суміш як з’єднувальний шар тротуарної плитки й основи – то Ви зробили правильний вибір. Адже така суміш не тільки якісно утримує всі фігурні елементи мощення, забезпечуючи їх міцне зчеплення з базисом, а й бере на себе навантаження від пішоходів та транспорту. До того ж має доступну, відносно невисоку вартість.

Зручність піщано-цементної суміші в тому, що в процесі укладання вона поводить себе як звичайний пісок. Після завершення робіт поверхня покриття з тротуарної плитки проливається водою. Цемент схоплюється, підвищуючи міцність основи.

ЦПС цінують за такі показники:

  •         Міцність. При сухому монтажі покриття фіксується так само міцно, як і при використанні розчину.
  •         Довговічність. Покриття, влаштоване на цементно-піщану суміш, служить стільки ж, скільки й влаштоване на цементно-піщаний розчин.
  •         Хороша ремонтопридатність. При пошкодженні фігурного елементу мощення його легко замінити.
  •         Доступність. Вихідні компоненти (стандарт: пісок, цемент) мають порівняно невисоку вартість.
  •         Екологічність. Складові речовини не містять хімічних компонентів.
  •         Придбання у необхідному обсязі.

До того ж головні фактори від яких залежить якість суміші, як то змішування компонентів та строгий контроль при дозуванні компонентів, компанія RGM group бере на себе.

Ми виготовляємо цілий спектр цементно-піщаної суміші з різним співвідношенням частки цементу до частки піску та гарантуємо високу якість:

Пам’ятайте, якісна укладка і матеріали, гарантують надійність і довговічність вашого покриття.

Будуйте надійно. Обирайте цементно-піщану суміш саме від RGM group.

Телефонуйте та замовляйте ЦПС за номером +38 (050) 356-2605