Коли не вона, а він мріє про кільце: залізобетонні кільця від RGM group

А точніше – наша продукція потрібна усім, хто будує, ремонтує системи комунікацій. Призначення залізобетонного кільця може бути найрізноманітнішим, починаючи від улаштування водопровідних систем або каналізаційних, і закінчуючи газопровідними мережами.

  • Водопровід і водовідведення;
  • Каналізації;
  • Колодязі;
  • Септики;
  • Тепломережі;
  • Газопроводи;
  • Промислові стоки;
  • Вигрібні ями.

Використовувати залізобетонні кільця зручно та економічно вигідно. Колодязь із залізобетонних кілець довговічний, надійний і екологічний. Вироби вирізняються високим рівнем водостійкості та морозостійкості.

Ми розуміємо різність завдань, які вам потрібно вирішити, тому пропонуємо одразу декілька найбільш популярних типорозмірів залізобетонних кілець.

КС 10-9 (внутрішній діаметр – 1000 мм, зовнішній діаметр –1160 мм, висота бетонного кільця – 890 мм, вага – 600 кг)

КС 15-9 (внутрішній діаметр – 1680 мм, зовнішній діаметр –1160 мм, висота бетонного кільця – 890 мм, вага – 1000 кг)

КС 20-9 (внутрішній діаметр – 2000 мм, зовнішній діаметр – 2200 мм, висота бетонного кільця – 890 мм, вага – 1480 кг)

Якщо ви плануєте побудувати колодязь для ґрунтових вод в приватному будинку, то можна купити колодязні кільця з невеликими розмірами.

Для установки кабелів і систем водопостачання рекомендується використовувати більш масивні колодязні кільця.

Крім того, до вже обраних виробів ви зможете придбати у нас відповідні до них за всіма параметрами плити днища, плити перекриття.

Якщо, наприклад, кільця бетонні передбачається встановлювати в стічний колодязь, то цілком розумно купувати їх разом з залізобетонним дном.

Для того, щоб виключити потрапляння різного сміття в колодязь, в комплекті з бетонним кільцем і днищем краще відразу замовити й відповідну плиту перекриття, кільце опорне та залізобетонний люк.

Складність будівництва з використанням залізобетонних кілець полягає лише в тому, що для їх установки необхідно найняти спецтехніку, яка здатна підіймати великогабаритні елементи. Але з компанією RGM group Ви не знатимете жодних труднощів. Ми маємо широкий автопарк спецтехніки та пропонуємо її послуги нашим клієнтам.

Шукаєте у Сумах залізобетонні кільця за вигідною ціною? Телефонуйте за номером +38 (050) 356-2605 та замовляйте якісні залізобетонні вироби від компанії RGM group.