Колодязні кільця для приватного будинку

Ви уявляєте собі затишну дачу чи будинок без системи комунікації? А без колодязя?

З нашими колодязними кільцями можете облаштувати колодязь будь-якого призначення. Наведемо кілька прикладів їх використання.

Класичний колодязь

Колодязі у класичному вигляді це рідкість. Але вони актуальні в селах, поблизу дачі.  Колодязі – це естетично. Вода в них завжди чиста та холодна, не замерзає взимку.  Для цього можна використати кільця діаметром 1,5 м.

Колодязь для збору води з насосом

Якщо потрібна питна вода, треба заглибитись. У цьому випадку зводять колодязь глибиною 10-20 метрів з насосом, який буде підіймати воду на поверхню до вашого будинку. Для цього можна використати кільця діаметром 1 м.

Колодязі для каналізаційних мереж

Наші залізобетонні кільця мають велику водотоннажність та витримують значний тиск з боку ґрунту або нечистот. А за рахунок армування істотно підвищується жорсткість самої конструкції. Для такого призначення підійдуть кільця, плити перекриття та плити днища діаметром 1-1,5 м.

Колодязі  для газових та водних мереж

Щоб облаштувати газову чи водну розв’язку використовують такий колодязний комплект: колодязні кільця (якщо невелика глибина, вистачить 1-2 кільця) та  плити днища. Це дозволить у разі потребі мати доступ до мереж: ремонтувати, замінювати мережійні труби, прокладки, ключі.

Колодязі з RGM group це просто. Ми гарантуємо доставку власним транспортом, а наші спеціалісти вириють котлован та змонтують будь-який колодязь.

 Замовляйте колодязні комплекти з доставкою від виробника і не переплачуйте!

Переглянути асортимент і ціни кілець колодязних 

Переконайтеся, що з нами будувати колодязі легко!