Керівник RGM group Сергій Голуб: «Ми інвестуємо 20 мільйонів у нове виробництво тротуарної плитки»

Із кожним роком технології йдуть вперед і те, що ще вчора вважалося нормою, сьогодні не відповідає ні технічним вимогам, ні, перш за все, очікуванням споживачів. RGM group має серед своїх активів різні виробництва, у тому числі й завод з виготовлення ФЕМ (фігурних елементів мощення, по-народному – тротуарної плитки). Сумчани можуть переконатися у якості нашої плитки на різних об’єктах, наприклад, на тротуарах по вулиці Петропавлівська.

Однак, щоб тримати лідерство у галузі, пропонувати більш високу якість для клієнтів, керівництво RGM group розуміє, що існуючих технологій уже недостатньо, адже інновації не стоять не місці, з’являються більш сучасні й технологічні обладнання. Тому наприкінці 2019 року було прийнято рішення про придбання нової автоматизованої лінії з виробництва ФЕМ. Загальна сума інвестицій – понад 20 мільйонів гривень.

“Оскільки сума інвестицій у кілька разів перевищує річний прибуток компанії, для реалізації цього проекту ми звернулися за кредитом, – розповідає керівник  RGM group Сергій Голуб. – Звичайно, є певні ризики, як і в будь-якій новій справі, проте завдяки впровадженню цих технологій, ми зможемо виробляти найякіснішу тротуарну плитку в Сумській області. Окрім цього, на новому обладнанні зможемо виготовляти стінові блоки, бордюри тротуарні та дорожні, а також інші бетонні вироби.

Загалом, враховуючи те, що Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та голова Сумської ОДА Роман Грищенко окремо наголошують на будівництві доріг у 2020 році, переконаний, що така  інвестиція буде повністю виправдана. Разом із нашим найновішим на Сумщині асфальтобетонним заводом RGM group зможе якнайкраще справитися із поставленими завданнями щодо якісного будівництва та ремонту доріг”.

Наразі усі відповідні угоди на кредитування та постачання обладнання уже укладені. Тривають роботи щодо підготовки виробничого приміщення для монтажу нового заводу. У травні цього року вже очікується його запуск та виготовлення першої партії продукції.

Нагадаємо, що це не єдина цьогорічна інвестиція  RGM group у розвиток виробництва. Зокрема, 3 мільйони гривень пішли на придбання та монтаж нових силосів для цементу та мінерального порошку, який входить до складу сучасного асфальтобетону, що також виробляє RGM group.